içinde

Coinbase, Ethereum Merge’ünden Evvel Yeni Eserini Tanıttı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Coinbase Wrapped Stake ETH (cbETH), stake edilen ETH’nin satılması ve aktarılmasına imkan tanıyor. Bununla birlikte borsanın yeni eseri, DeFi protokollerinde teminat olarak kullanılması içn çeşitli kullanım alanlarında da sahip olacak.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir tweet ile Eylül ayında Ethereum Merge’ü öncesinde Coinbase Wrapped Stake ETH (cbETH) isimli kendi likit stake tokenini tanıttı.

Coinbase’in Yeni Eseri Ethereum’da Çalışacak

Coinbase‘in Twitter’dan yaptığı duyuruda yeni tanıttıkları likit stake tokeni Ethereum ağında çalışacak.

Coinbase, bir teknik incelemede, likit stake etmede, kilitli stake edilen varlıkların, temel alınan stake edilen varlıkların sahipliğini ve kazanılan mükafatları temsil eden devredilebilir tokenlere wrapped 4olduğunu söyledi. Coinbase, ortaya çıkacak tokenlerin büsbütün devredilebilir olacağını da açıkladı.

Ethereum’un Proof of Work konsensüs sisteminden Proof of Stake’e geçişinin birinci adımı olan Merge’ün 10-20 Eylül ortasında bir noktada tamamlanması planlanıyor. Yapılacak ağ güncellemesinde, ağın verimliliğinin büyük ölçüde artırılması hedefleniyor.

Coinbase, Merge’den sonra çeşitli kullanımlara sahip olacak olan tokenin kitlesel olarak benimsenmesini teşvik etmeyi umuyor. Teknik incelemeye nazaran, “Umudumuz, cbETH’nin DeFi uygulamalarında ticaret, transfer ve kullanım için sağlam bir halde benimsenmesidir” diye söylendi. Teknik raporda, “cbETH ile Coinbase, yüksek yarar sağlayan sarılmış tokenler ve açık kaynaklı akıllı kontratlar oluşturarak daha geniş kripto ekosistemine katkıda bulunmayı hedefliyor” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Yükseliyor! Piyasada Son Durum – 25 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Visa’nın Token Sayısı 4 Milyarı Aştı Webilginç Kripto Para Haber