Coinbase Metaverse Projesi Yapıyor mu ?

Paylaş

Kripto para ticaret platformu Coinbase, kullanıcılarının metaverse’e ulaşması ve gezinmesi için NFT tabanlı kullanıcı adlarını başlatmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dün Coinbase web sitesindeki bir blog gönderisinde, Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong ve Identity Ürün Lideri Alex Reeve, Coinbase’in metaverse’te kullanıcı adı tabanlı NFT’leri başlatmayı planladığını yazdı.

Kullanıcılar metaverse’e bireysel cüzdanlarını bağlanacak ve öteki kullanıcılarla etkileşime girme, metaverse tabanında kripto para birimi ile ödeme yapma şeklinde özelliklere izin verecek.

Armstrong ve Reeve gönderide şu ifadelere yer verdi;

“Metaverse’in var olacağını ve bunun bir sanal dünya olacağını biliyoruz. Amacımız, herkesin kimliğini oluşturmasını, bu evrene kolay, güvenli ve merkeziyetsiz bir biçimde erişmesini kolaylaştırmak.”

Blog yazısında, bu tür kullanıcı adlarının ne vakit kullanıma sunulacağından veya bunların iyi mi çalışacağına dair kapsamlı bir bilgi yer almadı. Ancak, Ethereum Name Service’i yöneten Ethereum aracılığıyla bir kullanıcının dijital cüzdanına bağlanabileceği açıklaması yapıldı.

Blog gönderisinde şunlar aktarıldı;

“Metaverse evreninde avatarınızı satın almanıza, genel profilinizi oluşturmanıza, tanımlamanıza ve sürdürmenize olanak sağlayacak teknoloji üzerinde çalışıyoruz. Kullanıcıların Metaverse’deki her uygulamada celse açmasına izin verebilecek ETH/Coinbase ile Oturum Açma benzer biçimde özellikler üzerinde çalışıyoruz.”

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir