içinde

Coinbase Payları BlackRock İştiraki Sonrası Arttı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Coinbase ve BlackRock ortasında yapılan mutabakat sonrası Coinbase payları yükselişe geçti.

Coinbase hisseleri, BlackRock ile kurumsal müşterilerinin Bitcoin (BTC) satın almasına müsaade verecek bir iştirak açıklamasının akabinde yükseldi. Coinbase payları gün içerisinde yüzde 25,2 artış göstermişti. Ortaklık haberi medyaya yansıdıktan sonra pay yaklaşık yüzde 40 kadar arttı.

Blackrock ve Coinbase İştirakinin Maksadı Kurumsal Müşteriler

Varlık idare şirketi BlackRock, kripto para yatırımı yapmak isteyen kurumsal yatırımcılara direkt hizmet vermek için Coinbase ile iştirak kurdu. İştirakle birlikte BlackRock’un yatırım idare platformu Aladdin’in kurumsal müşterileri, kripto ticareti, saklama ve raporlama hizmetlerinden faydalanabilecek.

Bu sayede Coinbase Prime aracılığıyla , Aladdin kurumsal kripto yatırımcılarına entegre ticaret tahlilleri sunulacak. Şirketler, platform entegrasyonunu geliştirmeye devam edeceklerini ve güncellenen fonksiyonları basamaklı olarak kullanıma sunacaklarını aktardılar.

BlackRock stratejik ekosistem iştirakleri global başkanı Joseph Chalom, iştirakle ilgili şunları söyledi:

“Aladdin ile Coinbase Prime irtibatı, müşterilerin, varlık sınıfları ortasında tam bir portföy görünümü için mevcut portföy idaresi ve ticaret iş akışlarında Bitcoin risklerini direkt yönetmelerine imkan tanıyacak”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Web2 Alan İsmi NFTs.com’a 15 Milyon Dolar Fiyat Webilginç Kripto Para Haber

Hindistan Polygon Zincirinde Diploma Veriyor Webilginç Kripto Para Haber