içinde

CoinCDX, DeFi Taşınabilir Uygulaması Çıkarttı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Hindistan’da CoinDCX Pro içinde ve global olarak bağımsız bir DeFi uygulaması olarak Okto’yu piyasaya sürdü.

Kurucu ortak Neeraj Khandelwal, verdiği demeçte, Hindistan kripto borsası CoinDCX, kripto tüketicilerinin DeFi’ye geçişini kolaylaştırmayı amaçlayan merkeziyetsiz finans taşınabilir uygulaması olan Okto’yu piyasaya sürdüğünü söyledi.

Kriptonun Başarısı için DeFi ve Web3’e Geçiş Şart

Aylar boyunca 50 kişilik bir takım tarafından oluşturulan büsbütün mahallî bir taşınabilir uygulama olarak CoinDCX, Okto‘nun kullanıcılara 100’den fazla protokole ve 20’den fazla zincire erişim sağlamasını ve birebir vakitte “kullanıcıların riskler hakkında şuurlu kararlar vermesine” yardımcı olmasını umuyor.

CoinDCX kurucu ortağı Neeraj Khandelwal CoinDCX Pro’da hizmet verecek Okto’yu piyasayı sürmelerinin akabinde şunları dedi:

“Kriptoların başarılı olması için Hindistan’da tüketicilerin Web3 ve DeFi kurulumuna geçmesi gerekecek ve şu anda DeFi’ye erişmek çok karmaşık”

Ayrıca Khandelwal kelamlarına ekledi:

“Öncelikle seed phrases ve özel anahtarlarla uğraşmanız gerekiyor. Kriptoya ilgisi olmayan biri için bunu anlamak çok sıkıntı. Onu inançta tutmak ise öbür bir kabus. Sıradan biri için varlıkları bir zincirden başkasına taşımak çok karmaşık ve bu bir risk.”

Okto, kullanıcıların “DeFi’de inançlı bir halde gezinmelerine ve yerleşik cüzdanıyla zincirlerdeki birden fazla DEX’ten binlerce tokene erişmelerine” ve “DeFi’deki en âlâ likidite havuzlarına erişim ile getirilerini her vakit, her yerde değiştirmelerine” yardımcı olmayı amaçlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Düşüyor! Piyasada Son Durum – 26 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Mode Global’e FCA’dan Kripto Para Onayı Webilginç Kripto Para Haber