içinde

CZ BNB’nin Muvaffakiyetinden Şad Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Binance’nin lokal tokeni olan BNB, ayı piyasasında gösterdiği performansla Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) geride bıraktı. BNB ayı piyasasına karşın her geçen gün yeni bir muvaffakiyete imza atıyor. BNB, Bitcoin (BTC) karşısında ATH’ye ulaştı.

Piyasa hala riskli olarak görülse de BNB, BTC’den çok daha yeterli performans gösteriyor. BNB/BTC paritesi geçtiğimiz mayıstaki en düşük düzeyinden yüzde 64 daha üstte.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) son attığı tweette, BNB’nin fiyatını tanımadığı birinin ona bildiri attığı yahut iki haftada bir denetim ettiğini söyledi. 2021 boğa piyasasında BNB hacmi 101 milyar dolardan fazlasını gördü.

BNB, Bitcoin ve Ethereumdan Daha Başarılı

BNB, ayı marketinde Bitcoin ve Ethereum’dan daha güzel performans göstermiş durumda, ATH’sinden yüzde 55.60 düşmüşken BTC yüzde 66.48, ETH ise yüzde 66.03 düştü. Tekrar de BNB için yasal belirsizlik kelam konusu. SEC tokenin kayıt dışı bir menkul bedel olup olmadığı hakkında soruşturma başlattı. Binance kurucu ortağı Yi He, BNB’nin güvenlik belirteci olmadığını bütün ekosistemi destekleyen bir token olduğunu aktardı.

BNB hala 5. en büyük kripto para olarak karşımıza çıkmakta ve süreç hacmi yaklaşık 50 milyar dolar düzeyinde. Haberin yazıldığı an itibariyle 304 dolardan süreç görüyordu. BNB aktüel fiyatı ise şu halde:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Coinbase Davaların Durdurulmasını İstiyor Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Geliştiricisi Jeff Garzik Yeni Projesini Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber