Daniel Cheung, Ethereum’un (ETH) Daha Fazla Düşebileceğini Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Paylaş


Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum’un en son düşüşü, kripto para birimi 1000 dolar eşiğinin altına gerilediğinde piyasadaki tüm yatırımcılar arasında korku yarattı. Bununla beraber bazı yatırımcılar ETH’nin henüz dibe vurmadığına ve piyasanın başka bir düşüşe hazır olması gerektiğine inanıyor.

Pangea Fund’ın kurucu ortağı Daniel Cheung, Temmuz veya Ağustos’un kripto para birimi için en kötü aylar olabileceğine inanıyor. Fon yöneticisinin önerdiği gibi, dijital varlık endüstrisi enflasyon gibi makro eğilimleri takip ettiğinden piyasa şu anda “Makro ticaret” modunda.

Ethereum örneğinde, Nasdaq ile 0,8 korelasyonda işlem görüyor; bu, kripto para biriminin, Fed’in artan şahinliği göz önüne alındığında, önümüzdeki birkaç ay içinde iyileşmesi olası olmayan geleneksel piyasalardaki eğilimleri neredeyse “kör bir şekilde” takip ettiğini gösteriyor.

Cheung ayrıca, Ethereum’un büyük olasılıkla kaldıraçlı olacağını ve yatırımcıların piyasadaki hareketlerini neredeyse kopyalayan kripto para birimi aracılığıyla geleneksel piyasaya maruz kalabileceklerini de sözlerine ekledi.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir