içinde

DATA Nedir? DTA Ne İşe Yarar?

DATA nedir? Ne işe yarar?

Web sitelerine göre DATA, konsept olarak Basic Attention Token (BAT) ile benzer şekilde çalışan, ancak çok daha büyük bir ölçekte Blockchain tabanlı bir reklam dağıtım ağıdır. Aynı zamanda BAT yalnızca Brave tarayıcı ile çalışırken, Veri kriptosu büyük reklam ağlarına entegre edilebilir. Veri kripto para biriminin ana amacı tıklama sahtekarlığını önleme ve yerel mobil dağıtıma odaklanmaktır.

Bu, tıklama sahtekarlığının önlenmesi, reklam maliyetlerinde çok tasarruf sağladığından, reklam ağları için teşvikler sağlar. Veri kripto projesi, Facebook reklam ağı, Tencent, Google ve daha pek çok büyük reklam veren halihazırda işbirliklerine sahiptir. Okuyucular resmi web sitesine bakabilirler. DTA Coin DATA’in yerel Token’idir. Ethereum platformunda çalışır. DATA’nın mevcut kaynağı 11.499.999.989’dur.

DATA nasıl çalışır?

DHT ve silme kodlamasına dayalı P2P tabanlı merkeziyetsiz bir Mobil Meta Veri Yönetimi (M³) sistemidir. IPFS’den esinlenilmiştir. Platform özellikle mobil cihazlar için tasarlanmıştır. DATA zinciri, bir Ethermint çatalından (Tendermint konsensüs motorundaki Ethereum uygulaması) oluşturulmuş bağımsız bir genel zincirdir. Ayrıca dikkat kanıtı (PoA) madenciliği ve kurallarını içermektedir. Modeller, cihaz düzeyinde akıllı sözleşmeler oluşturmak için işbirlikçi olmayan oyun modelleme ve AI teknolojisiyle kullanıcı etkinliği günlüklerini kodladı. En önemlisi dolandırıcılık tespiti olan sistemin uygulamalarını gerçekleştirmek için protokol ve akıllı sözleşmelerden oluşur.

DATA nedir? DTA nasıl satın alınır?

DATA şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. DATA’nın işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: MEXC ve Huobi. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir. Öncelikle ilk adım olarak seçtiğiniz DATA listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra borsanın hesap açma adımlarını tamamlayın. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay sürecini tamamlayın. Diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak ise istediğiniz bakiye tutarınca DATA Coin’i seçin ve alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Nxt Nedir? NXT Ne İşe Yarar?

ArdCoin Nedir? ARDX Ne İşe Yarar?