içinde

DBS Borsası Bitcoin Alımlarının Arttığını Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

DBS Group Holdings, dijital borsasındaki Bitcoin (BTC) ve öbür kripto paraların alım satım sayısının iki ay öncesine nazaran iki katından fazla arttığını açıkladı.

Kripto piyasasında yaşanan düşüş ve akabinde yıl ortasına kadar devam eden sakinlik azalıyor. Güneydoğu Asya’nın en büyük kripto lending şirketlerinden DBS’nin açıklamasına nazaran, dijital borsasında satın alınan Bitcoin (BTC) ölçüsü artış gösterdi.

DBS: Bitcoin Alımları Nisan Ayına Nazaran 4 Kat Arttı

Stablecoin Terra’nın çöküşüyle birlikte birçok firma iflas bayraklarını çekti ve Mayıs ayından bu yana piyasada keskin bir düşüş yaşandı. DBS tarafından yapılan açıklamalar da keskin düşüş sonrası global kripto varlıklarında ticaretin arttığını gösteriyor.

DBS borsası, yüzde 90’ını satın almaların oluşturduğu alım satım sayısının Haziran ayına nazaran iki kattan daha fazla arttığını belirtti. Borsada satın alınan BTC ölçüsü, Nisan ayına nazaran dört kat daha fazla oldu.

DBS Dijital Borsa CEO’su Lionel Lim yaptığı açıklamada, bahisle ilgili şunları söyledi:

“Yatırımcılar, devam eden piyasa oynaklığının ortasında dijital varlıklarını ticaret yapmak ve depolamak için inançlı limanlar arıyorlar”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tanınan Markaların NFT Karı 255 Milyon Doları Aştı Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum PoW Fork’u Güncelleme Aldı Webilginç Kripto Para Haber