içinde

DeFi Kingdoms, Harmony’den Ayrılıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

DeFi Kingdoms, oyununun Serendale adını verdiği kısmını metaverse odaklı blockchain olan Klaytn‘da başlatacak. Bu karar, Harmony blockchaininin hackerlar tarafından amaç alınmasının akabinde iki aydan kısa bir mühlet sonra geldi.

Şirket, Blockchain tabanlı oyun DeFi Kingdoms (DFK), Serendale tabanlı kısmı için metaverse odaklı blockchain Klaytn’de yeni bir konut bulduğunu duyurdu.

DeFi Kingdoms, Ethereum Hırsızlığından Sonra Ayrılma Kararı Aldı

DeFi Kingdoms’ın bir sözcüsü geçtiğimiz günlerde verdiği röportajla bunun Harmony’den büsbütün ayrılınacağı manasına geldiğini doğruladı. Karar, Harmony Blockchain ağının Ethereum’a çapraz zincir köprüsü olan Horizon’a bir atak duyurmasından iki ay sonra geldi. Olayda hackerlar yaklaşık 100 milyon dolarlık ETH ile kayıplara karışmıştı.

Karardan DFK’nin oyun haritalarından sadece birincisi olan Serendale etkilenecek ve Crystalvale bir Avalanche alt ağı olan DFK Zincirinde kalacak.

Kingdom Studios lideri Dreamer geçtiğimiz günlerde yapılan bir AMA’da (Ask Me Anything) “Bunun, DFK ile işbirliği için ödeme yapan diğer bir büyük zincir olduğunu” kabul etmesine karşın, Klaytn ile yeni iş birliğinin kuralları hakkında çok az detay verdi.

Dreamer ayrıyeten konuşmasına şunları da ekledi:

“Yalnızca birinci çalışma için değil, tıpkı vakitte hareket alanımızı genişletmek, DFK’deki ortak çıkarlarımızı ve Klaytn’deki muvaffakiyetlerini birebir hizaya getirmek için hareketin buna bedel olduğunu düşünmemiz ismine yeterli çıkarlar üzerinde bir mutabakata vardık”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mark Cuban SEC’in Kripto Düzenlemesine Yaklaşımını Eleştirdi Webilginç Kripto Para Haber

Chingari Görüntü NFT Pazarını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber