içinde

DeFi Platformu Oasis, Riskli Cüzdan Adreslerini Engelliyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

DeFi platformu Oasis, riski cüzdan adreslerinin uygulamaya erişiminin engelleneceğini açıkladı.

Merkeziyetsiz finans platformu Oasis.app, Discord’dan yaptığı duyuruda yaptırım uygulanan adreslerin uygulamaya artık erişemeyeceğini duyurdu.

DeFi Platformu Oasis, Tedbirleri Artırıyor

Oasis.app, hizmet şartlarında yapmış olduğu değişimin akabinde, yüksek riskli olarak belirlenen cüzdanların durumlarını yönetmeleri ve para çekmeleri yasaklandı. Bu adresler uygulamaya erişmek yerine fonların depolandığı temel protokolle etkileşime girmek durumunda kalacak.

Oasis.app takım üyelerinden Gabriel, hususla ilgili olarak şu tabirleri kullandı:

“İlgili kanunlara uymak için Oasis.app’in hizmet kaidelerini tekrardan güncellememiz gerekti. Son düzenlemelere uygun olarak yeni Hizmet Koşulları belirlendi. Belirlenen adresler artık oasis.app’e erişemeyecek”

2020 yılında A serisi finansman çeşidinde 6 milyon dolar toplayan Oasis, epey tanınan bir DeFi platformu haline geldi. Datalara nazaran protokol, son bir ay içinde 4,6 milyar dolarlık süreç gerçekleştirdi.

Oasis’in yüksek riskli olarak belirlediği cüzdanları kullanmak için nasıl bir yol izlediği ise netlik kazanmadı. Birçok kişi bunun Tornado Cash ile ilgili olduğunu düşünse de mevzuyla ilgili kullanıcı dönüşleri olumlu değil.

Toplululuk üyeler ise şimdiye kadar alınan tedbirlerden tatmin olmuş değil. Bir kullanıcı Tornado Cash irtibatlı bir cüzdandan Oasis ile direkt etkileşime girebildiğini ileri sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tornado Cash Mevduatlarında Büyük Düşüş Yaşanıyor Webilginç Kripto Para Haber

Real Madrid ve Barcelona’dan Metaverse İştiraki Webilginç Kripto Para Haber