içinde

Değerli Dönüm Noktalarını Bildi! İşte Savlı Altın ve Bitcoin İddiası

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, yeniden kıymetli öngörülerde bulundu. Mike McGlone, Bitcoin tutmadan altın’a yatırım yapmanın yatırımcıları piyasa risklerine maruz bırakabileceğini söylüyor. Mike McGlone, Bitcoin’in her altın yatırımcısının portföyünde olması gerektiğini öne sürüyor.

Mike McGlone: Altın tek başına bir inançlı liman olarak yetersiz!

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Stansberry Research ile yaptığı yeni bir röportajda, süratle dijitalleşen bir dünyada, sarı metalin kendi başına bir inançlı liman olarak yetersiz olduğunu söylüyor. Mike McGlone bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dijitalleşen bir dünyada ileriye baktığımda, Bitcoin’in altın’a rekabet kattığını görüyorum. Ancak Bitcoin‘in aslında tıpkı kovada olması gerektiğini görüyorum,çünkü yalnızca altın’ı tutuyorsanız, Bitcoin olmadan biraz çıplak olduğunu hissediyorum.

Mike McGlone: Bitcoin altın’ın yeni versiyonu! Bu yüzden portföylerde olmalı

Emtia stratejisti Bitcoin’in “altın’ın yeni versiyonu” olduğunu vurguluyor. Mike McGlone hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altın’ı dört gözle bekleyen herkes için en kıymetli risk, Bitcoin ile eşleştirilmemişse altın konumlarını biraz çıplak görmemdir. Çünkü Bitcoin, altın’ın yeni versiyonu. Ve bunu görüyorum, hissediyorum. Ve göstergelerin birçok bu akışların bu istikamette gittiğini gösteriyor. Eski hami altın böceklerinden ve altın fonlarından kimileri Bitcoin’e yöneldi. Mantıklı. Demek istediğim, geleceğe bakalım…

Mike McGlone: Bitcoin volatilitesi öbür varlıklarla karşılaştırıldığında en düşük seviyede

Mike McGlone ayrıyeten, önder kripto paranın şu anda altın’ın kırk yıl öncesinde olduğu üzere tıpkı volatilite düzeylerine sahip olduğuna dikkat çekiyor. Mike McGlone mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yüzden beşerler Bitcoin dalgalanmasının yüksek olduğunu söylediğinde, evet eminim yalnızca 10 yıl oldu. Demek istediğim, altın vaktin başından beri ortalıkta. Ve Bitcoin’in yıllık oynaklığı şu anda 50 civarında. Bu, daha uzun vadeli bir ölçü ve bu, altın’ın 1980’de o kadar büyük bir ralli yaşadığı sırada süreç gördüğü volatilite düzeylerinin birebiri. Bu yüzden, bana nazaran beşerler, Bitcoin değişkendir denildiğinde, eminim her vakit yeni tepelere çıkıyor. Başına gelen birçok eşsiz şey var. Ancak öbür varlıklarla karşılaştırıldığında oynaklık şimdiye kadarki en düşük seviyede…

İşte Mike McGlone’ın başarılı tahminleri

Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2020’nin başlarında 10.000 doları göreceğini belirtti ve bildi. Mike McGlone, geçtiğimiz aylarda Bitcoin fiyatı 9 bin dolar düzeyindeyken 12 bin doların muştusunu verdi ve bunu da bildi. Bunlar dışında analistin diğer başarılı öngörüleride mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ARK Invest CEO’sunda Bitcoin ve Altın İddiası: Daha Fazlası Geliyor!

Ünlü CEO’dan Şoke Eden İddialar: Ölüyor, Altın’larınızı Satın! Bundan Alın