içinde

DIG, Wild Thunder Studio Yatırımını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Dubai’nin Merkeziyetsiz Yatırım Kümesi (DIG), Wild Thunder için Vietnam’da yatırım yaparak birinci sınıf bir oyun stüdyosu kurduğunu duyurdu.

Kripto dalı, kapsadığı oyun, finans ve gibisi birçok alan sayesinde süratli bir büyüme kapasitesine sahip. Bu alanlarda artan faaliyetler blockchain tabanlı tüm sistemlerin de gelişmesine katkıda bulunuyor.

DIG, Vietnam’da Oyun Stüdyosu Kurdu

Birinci sınıf bir oyun stüdyosu kurarak faaliyetlerini Vietnam’a kadar genişleten DIG, Miami merkezli GameFi yan kuruluşu XYZZY işbirliğiyle Wild Thunder Studio’ya yatırım yaparak çalışmalara başladı. Gulf News‘te yer alan habere nazaran, DIG yenilikçi Blockchain teknolojisini kullanarak vizyonunu geliştirmeyi amaçlıyor.

DIG’nin rehberliği ile Wild Thunder, tümü Vietnam Hanoi’deki stüdyo ofislerinden, son teknoloji blockchain teknolojisiyle desteklenen, avangard Hollywood kalitesinde animasyon ve dizaynların yanı sıra oyna ve kazan oyun tecrübeleri oluşturmaya başlamak için mevcut portföyünü genişletecek.

Wild Thunder’ın, dünyanın önde gelen Blockchain oyun geliştirme stüdyolarından biri haline geldiğini belirten DIG Kurucusu ve Küresel Yönetici Ortağı Haydn Snape yeni teşebbüsle ilgili şunları söyledi:

“Wild Thunder’ın kurucu ortağı Dustin ile birinci tanıştığımda, birinci sınıf bir A kalitesinde oyun stüdyosu kurma vizyonundan ilham aldım. Bu vizyonuna yatırım yapmayı ve ortak şirket kurmak için iş ortağı olmayı seçtim.”

DIG ve XYZZY ile birlikte çalışan Wild Thunder, DIG’nin ve XYZZY’nin GameFi projelerini hayata geçirecek, markaların Blockchain oyunlara, NFT’lere ve metaverse’e girmesine yardımcı olacak. Birebir vakitte tasarım aracılığıyla Web3’te yeni eşsiz varlıklara ve tecrübelere müsaade verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Axie Marketplace, 4 Milyar Dolarlık Satışa Ulaştı Webilginç Kripto Para Haber

Tanınan Memecoin’ler Haftayı Yükselişle Kapattı Webilginç Kripto Para Haber