içinde

Do Kwon, Terra için Müfettişlerin Kendisine Ulaşmadığını Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Terra çökerse ne olur diye bir saniye bile düşünmediğini belirten Do Kwon, Terra’nın çöküşünü araştıran Güney Koreli müfettişlerin kendisine ulaşmadığını söyledi.

Terra blokzincirinin çökerek piyasaya önemli ziyanlar vermesinin akabinde, birinci röportajlarından birinde kurucu Do Kwon, araştırmayı yürüten müfettişlerin onunla irtibata geçmediklerini söyledi.

Do Kwon Kaçtığı Tezlerine Karşılık Verdi

Yetkililer, Terra etkin geliştiricilerinin ve eski geliştiricilerin ülkeyi terk etmelerini yasakladı. Siyasetçiler ise Do Kwon’u bir duruşmaya katılmaya çağırdı. Kwon’un, hem Güney Kore hem de ABD’deki davalarda ismi geçmeye başladı. Şu anda yaşadığı Singapur’dan konuşan Kwon, yasal süreçlerle ilgilenmenin ne ile karşılaşacağınız değil neyi nasıl yöneteceğiniz hakkında olduğunu söyledi.

Kwon, verdiği demeçte şunları söyledi:

“Yapacağımız şey, gerçekleri bildiğimiz biçimiyle ortaya koymak. Husus hakkında büsbütün dürüst olacağız ve sonuçları ne olursa olsun bunlarla başa çıkacağız”

Terra blokzincirinin geliştiricisi Do Kwon, müfettişlerden kaçmak için Singapur’a taşındığını düşünenlere ithafen, bunun bir yanlış manaya olduğu ve olaydan evvel de orada olduğu açıklamasını yaptı. Güney Kore’de ailesine yönelik tehditlerle uğraştığını ve bunun harekete geçmesini sağladığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Revolut’a Kıbrıs’tan Kripto Hizmeti Onayı Webilginç Kripto Para Haber

Ripple, SEC Yetkililerini Doğrulayabilecek Webilginç Kripto Para Haber