içinde

Doge NFT Artık Degenscore Tarafından Destekleniyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

On chain’de öz geçmiş oluşturmak için kullanılan Degenscore artık Doge NFT’yi destekleyeceğini duyurdu.

NFT projesinin hayranları artık projede ile etkileşime girerek Degenscore puanları kazanabilirler.

Doge NFT Rekor Fiyata Satıldı

2010 yılındaki ikonik Doge meme’ini temsil eden, bir NFT, geçen Haziran ayında rekor kırarak 4 milyon dolara satıldı. Shiba Inu köpeği Kabosu’nun şimdiye kadarki en kıymetli meme’e ilham kaynağı olan Japon anaokulu öğretmeni Atsuko Sato’dan diğeri tarafından üretilmedi. Birkaç ay sonra, PleasrDAO, Fractional.art platformu aracılığıyla kısmi mülkiyetini satmaya başladı ve buna basitçe DOG ismi verildi.

Parçalara ayrılmış mülkiyet, sıradan alıcıların, öteki türlü sahip olamayacakları değerli bir NFT’den bir modül almalarını mümkün kılar. Bu, gelişen bölüme daha geniş erişim sağlar. Sanat yapıtının sahibi, onu, değiştirilebilir ERC-20 tokenlerinin verilmesine müsaade veren belli bir platformun kasasına yatırır. Kullanıcılar, DOG tokenlerini satın aldıktan sonra, NFT’nin kendi piksellerini basabilirler. DOG sahipleri, projeyi çevreleyen karar verme sürecinde de kelam sahibi olabilirler.

Şu an itibariyle, PleasrDAO, toplam token arzının yüzde 49’unu denetim ederek bu NFT’nin en büyük sahibi olmaya devam ediyor. Bir milyondan fazla DOG tokenli 200 cüzdan var. Daha şimdiden 10.000’den fazla kullanıcı Dogecoin NFT projesine yatırım yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

BendDAO’nun Ethereum Rezervleri Boşalmış Durumda Webilginç Kripto Para Haber

Altın ve Dolar Fiyatında Son Durum Ne? 23 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber