içinde

Dogecoin Dogechain’e Yardım Etmeyi Kabul Etmedi !

Dogechain
Dogechain

Piyasanın en değerli meme coin’i için ciddi bir rakip ortaya çıktı. Kendi ismiyle blok zincirini bir araya getiren proje geçtiğimiz günlerde faaliyete başladı. Henüz yeni ortaya çıkmasına rağmen büyük ses getirmeyi başardı.

Dogechain Anlık Fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Kripto piyasasında ses getiren yeni bir dijital para birimi olan Dogechain, Blockchain projesini olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda ekip projenin daha çok tanıtılması adına açık sözlü bilgi teknolojisi geliştiricisi arıyor.

Kısa sürede ortaya atılan bu proje tamamen blok zinciri teknolojisine sahip. Kripto piyasasında oldukça arka sıralarda yer alsa da şimdiden önemli borsaların listelemesine sahip oldu. KuCoin ve MEXC borsaları bunlardan en çok dikkat çekeni…

Dogechain için yapılan teklif reddedildi


Kripto para birimi, proje geliştiricisi için Dogecoin kurucu ortağı tercih edildi. Ancak bir twitter kullanıcısının açıkladığına göre kurucu ortak Billy Markus, proje için yardım etmeyi reddetti.

Haberi veren Twitter kullanıcısı, Markus’un teklifi reddetmesi, DOGE topluluğuna “ihanet etme” olması yüzünden kabul edilmedi.

Dogechain (DC), Dogecoin’e karşı


DC, bu ayın başlarında Ethereum (ETH) tabanlı geliştiricilerin merkezi olmayan finans, değiştirilemez tokenler ve diğer DOGE tabanlı kripto çözümleri oluşturması için bir araç olarak tanıtıldı.

Henüz yeni çıkmasına rağmen DC, DOGE ile karşılaştırılıyor. İsim benzerliği olmasına karşın her iki projeninde farklı şekilde hizmet ettiği biliniyor. Ancak Dogechain zamanla iyi yatırım ve projenin gelişmesiyle daha fazla söz sahibi olabilir.

Dogechain kaç dolar?


Haberi yaptığımız esnada DC/USD paritesi 0,00296 seviyelerinden alıcı buluyor. Varlık yaklaşık olarak bir hafta içinde yüzde 200’ün üzerinde bir büyüme kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Fed Lideri Enflasyonu Düşürmek İçin Eforlara Devam Edileceğini Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

AVAX KAPAK

Avalanche AVAX COİN ANALİZ DEĞERLENDİRME..