içinde

DOGECOİN FİYATI YÜKSELECEK Mİ ? DOGE ANALİZ

Kripto para piyasasındaki köpek temalı en gözde meme coin olan DOGE, bugün yapılan fiyat analizine göre yükseliş gösteriyor. Meme coin, 0,0625 dolar seviyesinin üzerinde tutunmaya devam ederken satıcılar da tükenmiş durumda.

DOGECOİN GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

DOGE, geçtiğimiz gün 0,0625 dolarda bulunan destek noktasının üzerinde yatay bir ivme kazandığı için bugün yükseliş gösteriyor. Bu nedenle meme coin, önümüzdeki haftanın başlarında geri çekilmeye ve daha düşük bir zirveye ulaşmaya çalışıyor.

Konsolidasyonlar genel olarak devam ederken, piyasa hafif bir yükseliş momentumu ile işlem gördü. Piyasa lideri olan Bitcoin sadece %0,1 oranında değer kazanırken, en büyük altcoin olan Ethereum ise %0,93 oranında yükseliş kaydetti.

DOGE konsolide oluyor


Gözde meme coin, son 24 saatte 0,06277 dolar ile 0,06425 dolar aralığında işlem gördü. Bu da düşük volatiliteye işaret ediyor. Ticaret hacmi %39,73 oranında azalarak toplam 278,4 milyon dolar olurken, toplam piyasa değeri ise 8,48 milyar dolar civarında bulunuyor. Kripto para piyasasındaki genel sıralamada ise 10. sırada yer alıyor.

4 saatlik fiyat grafiği analizi:

DOGECOİN4 saatlik fiyat grafiği analizi


4 saatlik grafikte, satıcıların tükendiğini ve meme coin’in önceki kayıplarının bir kısmını geri almaya çalıştığını gördüğümüz için bugün konsolidasyonun devam ettiğini söyleyebiliriz.

DOGE fiyat hareketi, geçtiğimiz hafta boyunca 0,068 dolar civarında bir konsolidasyon içinde işlem gördü. Daha fazla aşağı kırma girişimi başlangıçta başarısız oldu ve fiyatın daha yükseğe itilmesine yol açtı.

Bununla birlikte DOGE, 0,072 dolarda bulunan direnç noktasının ardından bir geri dönüş düşüşü yaşamdan önce daha yüksek seviyelere çıkamadı. Oradan satış baskısı devam etti ve cuma günü 0,0625 dolarda bulunan destek noktası test edildi.

Bunu bir kez daha konsolidasyon izledi ve satıcıların bir kez daha tükendiğini gösterdi. Bu nedenle, meme coin’in önümüzdeki hafta başında daha yükseklere doğru ilerlemesi ve daha düşük bir yerel zirve belirlemesi bekleniyor.

Sonuç olarak
0,0625 dolardaki desteğe güçlü bir düşüş yaşanmasının ardından son 24 saat içinde konsolidasyon gördüğümüz için Dogecoin fiyat analizi bugün yükseliş gösteriyor. Muhtemelen DOGE, 0,068 dolarda bulunan direnç noktasını kırarak daha yükseklere çıkmayı hedefleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ethereum da Sular Durulmuyor ! Ethereum’a neler oluyor ?

sandbox

Popüler Metaverse THE SANDBOX’un Bu Kadar Etkilenme SEBEBİ NELER..