içinde

Dogecoin Kurucu Ortağı Açıkladı! Kripto Dünyası Dolandırıcılığı Kolay..

DOGECOİN
DOGECOİN

Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer, yakın zamanda The Project ile yaptığı bir röportajda kripto para birimlerinin dolandırıcılığı kolaylaştırdığını söyledi.

DOGECOİN GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Palmer’e göre, devletin kontrolü dışında var olan kripto ekosistemi, geri dönüşü olmayan işlemler nedeniyle dolandırıcılar için kolaylık sağlıyor.

Ancak Avustralyalı yazılım geliştiricisi, kriptonun kendisinin bir aldatmaca olduğunu iddia edecek kadar ileri gitmedi.

Yazılım geliştiricisi, Dogecoin ile zenginleşmediği için mutlu olduğunu itiraf etti. Palmer, geçtiğimiz günlerde Tesla CEO’su Elon Musk ile yaptığı tartışma ile gündeme gelmişti. Dogecoin kurucu ortağı Musk’ı defalarca “dolandırıcı” olarak eleştirdi.

En son röportaj sırasında Palmer, herkesin bir fiyatı olduğunu iddia ederek kripto para birimlerini ve kripto ticaret platformlarını tanıtan ünlülerden de bahsetti.

İnsanlar hisse senetleri ile de çok para kaybetme eğilimindeyken, Palmer bu piyasaların sıkı bir şekilde düzenlendiğine dikkat çekiyor.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Webilginc.com  ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

METAVERSE

Wall Street Games WSG

Celsius COİN

Celsius CEL COİNE NE OLUYOR ?Celsius COİN Para Çekim ve Transfer İşlemlerine İzin Vermiyor MU ?