Dogecoin Kurucu Ortağı Açıkladı! Kripto Dünyası Dolandırıcılığı Kolay..

Paylaş

Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer, yakın zamanda The Project ile yaptığı bir röportajda kripto para birimlerinin dolandırıcılığı kolaylaştırdığını söyledi.

DOGECOİN GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Palmer’e göre, devletin kontrolü dışında var olan kripto ekosistemi, geri dönüşü olmayan işlemler nedeniyle dolandırıcılar için kolaylık sağlıyor.

Ancak Avustralyalı yazılım geliştiricisi, kriptonun kendisinin bir aldatmaca olduğunu iddia edecek kadar ileri gitmedi.

Yazılım geliştiricisi, Dogecoin ile zenginleşmediği için mutlu olduğunu itiraf etti. Palmer, geçtiğimiz günlerde Tesla CEO’su Elon Musk ile yaptığı tartışma ile gündeme gelmişti. Dogecoin kurucu ortağı Musk’ı defalarca “dolandırıcı” olarak eleştirdi.

En son röportaj sırasında Palmer, herkesin bir fiyatı olduğunu iddia ederek kripto para birimlerini ve kripto ticaret platformlarını tanıtan ünlülerden de bahsetti.

İnsanlar hisse senetleri ile de çok para kaybetme eğilimindeyken, Palmer bu piyasaların sıkı bir şekilde düzenlendiğine dikkat çekiyor.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Webilginc.com  ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir