içinde

Milyarder Bill Ackman Helium Tokeni Beğendiğini Söyledi..

HELİUM TOKEN
HELİUM TOKEN

 Bir tweet dizisinde Bill Ackman, merkezi olmayan bir Wi-Fi ağ ağı olan Helium’u beğendiğini söyledi. Helium, ağına meşruiyet kazandırmak için Salesforce ve mobilite şirketi Lime gibi teknoloji devlerinin sahte onaylarını kullanmakla eleştirildi.

HELİUM TOKEN ANLIK FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Aynı zamanda 5G spektrumuna erişim sağlayacağını iddia ettiği DISH Network ile ilişkisini abartmakla suçlanmakta.

Helium’un token ekonomisine gelince, ağın kurucularını ve içerdekileri kayırma ve aynı zamanda token ödemelerini artırmak için sahte istemciler kullanma konusunda bir geçmişe sahip olduğunu gösteriyor.

Eylül ayında, Helium topluluğu Blockchain’i Solana ile değiştirmek için büyük bir farkla oy kullandı. Helium’u SOL telefonuna entegre etme sözü verdi. Solana’nın düşüş eğilimine rağmen, Helium’un kurucusu Solana’da kalma sözü verdi.

Ackman,

“Kripto para biriminin, mantıklı düzenleme ve gözetim avantajıyla dolandırıcılığı kolaylaştırma yeteneğine rağmen, kripto teknolojisinin yararlı toplumsal etki potansiyeli, sonunda telefon ve internetin ekonomi ve toplum üzerindeki etkisiyle karşılaştırılabilir,”

dedi.

Helium’un sundukları ve hotspot ile elde edilen kazanç

Ackman, bir dizi “ilginç kripto projesini” inceledikten sonra, “bir tokenin zaman içinde nasıl içsel değer oluşturabileceğini anlamaya” başladığını ve günümüzün “lale çılgınlığının” spekülatif doğasını geride bıraktığını söyledi.

Ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Zamanla, HNT için iki taraflı bir pazar gelişir ve burada madencilerin hotspot’lar satın alıp token kazanmak için bunları dünyanın dört bir yanına yerleştirir. Kullanıcılar, ağı kullanmak için HNT tokenleri satın alırlar. Ağ için daha fazla talep, HNT için daha fazla talep anlamına gelir.

Bunun dışında, CoinGecko verilerine göre HNT geçen yıl yaklaşık yüzde 95 düştü. Token şimdi 2,23 dolardan işlem görüyor. HeliumTracker.io’ya göre, hotspotların fiyatları 200-400 dolar arasında değişen hotspot başına ortalama günlük kazanç şu anda 0,06 HNT veya 13 sent. Başka bir HNT takipçisi olan Helium Board, platformda en çok kazananların günde 2,4-2,6 HNT veya 6 dolardan daha az para getirdiğini gösteriyor. Helium Board’a göre en çok kazananlardan biri olan Eager Orchid Whale, günlük 2,48 HNT (5,48 dolar) kazancını sağlayan 155 hotspot’tan oluşan bir ağa sahip.

Ackman, NFT’ler..

Ackman, Helium’u desteklemenin yanı sıra, sitesinde NFT’lere muğlak göndermeler yapan ve “sanat, lüks, medya, eğlence, spor ve daha pek çok sektör liderini token sahipleri ile birleştiren” nispeten bilinmeyen bir proje olan ORIGYN Foundation’da bir hisseye sahip olduğunu söyledi.

Ayrıca, yalnızca 100.000 dolarlık protokol gelirine rağmen yaklaşık 100 milyon dolarlık aktif kredi değeriyle USDC mevduatlarının yüzde 17’sini ödediğini söyleyen bir borç verme platformu olan Goldfinch Finance’te bir pozisyonu olduğunu söyledi.

Verilere göre Goldfinch tokenı şu anda 32 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça altında. Şu anda, 0.63 dolardan el değiştiriyor.

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

SNM SONM Coin

Son Günlerde Binance de 70x Yapan SNM SONM Coin Nedir? SNM SONM Coin fiyat !

Lunc Coin – Terra Classic Lunc Coin Yorum Terra Classic Luna Fiyat