içinde

Dragonfly Capital’den Debt DAO’ya Yatırım Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Sektörün gelişimiyle birlikte kripto odaklı teşebbüslerin de sayısı gün geçtikçe artıyor. Kripto piyasasında kendine yer bulmak isteyen şirketler, yatırım çeşitleriyle gelirlerini üst düzeye çekiyor. Odak noktasında kripto bulunan yatırım şirketi Dragonfly Capital ise Debt DAO için başlangıç cinsine öncülük etti.

The Block’da paylaşılan basın açıklamasına nazaran; yatırım şirketi Dragonfly Capital, Debt DAO’ya 3.5 milyon dolarlık başlangıç yatırımı sağladı.

Dragonfly Capital ve Altı Melek Yatırımcı Debt DAO İçin Bir Arada

Debt DAO, DAO’ları ve protokolleri içeren “şifreli varlıklar” için gelire dayalı finansman sağlar. Bunu, şirketin “borç verenleri otomatik olarak geri ödemek için borçlunun zincir üstü nakit akışlarını garanti altına alabileceğini” söylediği “Spigot” isimli akıllı bir mukavele aracılığıyla yapıyor.

GSR, Numeus ve Fasanara Capital de tipe katıldı. Eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan, TrueFi’den Ryan Rodenbaugh ve Chainlink Labs’den David Post da dahil olmak üzere altı melek yatırımcısı yeni finansman cinsinde projeyi destekledi.

Ana odak alanları ortasında DeFi, DAO, NFT’leri ve akıllı mukaveleleri tuttuğunu belirten Dragonfly Capital genel ortağı Haseeb Qureshi yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şu anda borçlar, DeFi evrenlerindeki en büyük kayıp kesimlerden biri ve Debt DAO, bu alanda, bu problemle çaba eden en güçlü takımlardan biri”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ripple Escrow Cüzdanından 1 Milyar XRP Daha Taşıdı Webilginç Kripto Para Haber

Space And Time 10 Milyon Dolarlık Yatırım Topladı Webilginç Kripto Para Haber