içinde

Dragonfly, MetaStable Capital’i Satın Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Girişim sermayesi şirketi Dragonfly, en eski kripto yatırım fonlarından biri olan ve hedge fund hizmeti sunan MetaStable Capital‘i açıklanmayan bir fiyat karşılığında satın aldı.

Bloomberg’e nazaran, 2014 yılında başlatılan MetaStable’ın 31 Temmuz itibariyle idaresi altındaki varlıkların toplam ederi 400 milyon doların üzerindeydi.

Dragonfly MetaStable Capital’i Bünyesine Kattı

Dragonfly Yönetici Ortağı Haseeb Qureshi, Bloomberg’e ayı piyasasının birçok fonun kripto pazarından çıkmasına neden olduğunu söyledi. Buna karşın Dragonfly’ın kripto piyasasında daha da derinlere inmeye ve hizmetlerine devam etme konusunda kararlı olduğunu da ekledi.

Bloomberg’in raporuna nazaran Dragonfly isminden “Capital” sözünü çıkardı ve yeni bir logoya geçti. Şirketin görünümünü ve istikametini değiştiren bu yenilikler satın alım muahedesinin bir kesimi. 2018 yılında kurulan Dragonfly Capital’in yatırım portföyü, başka yatırım yöneticisi platformların yanı sıra akıllı mukaveleler platformu Avalanche, Layer-1 block chain platformu Near Protocol, DAI token yaratıcısı MakerDAO ve zkSync yaratıcısı Matter Labs‘ı barındırıyordu. Geçtiğimiz nisan ayında Dragonfly, üçüncü kripto fonu için çıktığı yatırım tipinde toplam 650 milyon dolar topladı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

XP, Kripto Platformu Xtage’i Kullanıma Sundu Webilginç Kripto Para Haber

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Metaverse İştirakini Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber