içinde

Dubai Polisi 2. Baskı NFT’leri Piyasaya Sürüyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Geçmiş devirlerde 50. Ulusal Günü anısına NFT posta pulları çıkaran Birleşik Arap Emirlikleri’nden yeni bir proje ortaya çıkıyor. Dubai Polisi, 2. Baskı NFT koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazır.

Dubai Polisi 2. Baskı NFT Koleksiyonu Ekim Ayında Çıkıyor

Dubai Polisi Genel Komutanlığı, 2022 yılının ikinci çeyreğinde birinci NFT koleksiyonunu tanıtmıştı. Birinci NFT koleksiyonuna 22.9 milyon insanın ilgi gösterdiğini belirten Dubai Polisi tarafından ikinci bir atılım geldi.

NFT’lere yenilikçi bakış açısından uzaklaşmadan, 2. baskı ile güvenlik ve irtibat konusundaki çıkarlarını destekleyen Dubai Polisi; Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) kendi dijital varlıklarını oluşturan birinci devlet kurumu ve dünyada bunu yapan birinci polis teşkilatı olduğunu argüman ediyor.

Dubai Polisinin toplumsal medya platformları aracılığıyla iştirakçilerden 7 binden fazla ileti aldığını söyleyen Yapay Zeka Genel Departmanı yöneticisi Tuğgeneral Khalid Nasser Al Razooqi;

“Blokchainde belgelenen NFT ile ilgili bilgiler hiçbir biçimde değiştirilemez yahut kopyalanamaz. Bu da hükümetin dijital varlıklara artan ilgisiyle uyumludur.” dedi.

Halk, Dubai Polisi toplumsal medya platformlarına katıldıktan sonra bu dijital varlıklara fiyatsız olarak sahip olma fırsatına erişecek. Şimdiden dijital cüzdan adreslerini doğrulamak için kimi iştirakçilerle bağlantıya geçildi ve ihtiyaçları karşılayanlar çekiliş listesine alındı.

Gücü, yenilikçiliği, güvenliği ve bağlantı kıymetlerini simgeleyen 150 adet ikinci baskı Dubai Polisi NFT’leri, Ekim ayında yapılması planlanan teknoloji sanayisi toplantı platformu olan GITEX’de piyasaya sürülecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zipmex’ten Singapur’daki Alacaklılara Karşı Müdafaa Talebi Webilginç Kripto Para Haber

Near Kurumsal Yatırımcıları için FireBlocks ile Anlaştı Webilginç Kripto Para Haber