içinde

Dubai’nin Geleceğin Müzesi Binance, ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek

Müze, ilk NFT koleksiyonundan başlayarak blok zincirinde bir takım dijital ürün geliştirmeyi ve piyasaya sürmeyi hedefliyor – Metaverse’deki En Güzel NFT’ler

Dubai’nin Geleceğin Müzesi, dünyanın önde gelen blok zinciri ve kripto para altyapı sağlayıcısı Binance’in NFT pazarı olan Binance NFT ile işbirliğine girdi. Bu ortaklık yardımıyla Müze, ilk NFT koleksiyonundan başlayarak blok zincirinde bir takım dijital ürün geliştirmeyi ve piyasaya sürmeyi hedefliyor – metaverse’deki En Güzel NFT‘ler.

Sadece birkaç hafta önce lansmanı yapılan Müze, günler önceden tükenen biletleri ve Museum Future Talks serisi ile ziyaretçiler üzerinde şimdiden mühim bir tesir yaratıyor.

Yapay Zeka, Dijital Ekonomi ve Uzaktan Çalışma Uygulamaları Devlet Bakanı Omar bin Sultan Al Olama, “Geleceğin Müzesi’nin dünyanın en büyük kripto para birimi ve blok zinciri ekosistemi oyuncusu ile ortaklığı, Dubai’nin yeni bir internasyonal dijital ortam kurma planlarına mühim bir katkı sağlıyor. Dijital ekonomide uzun vadeli ekonomik büyüme yaratacak olan mevcudiyet ekosistemi.”

Museum of the Future, Binance NFT ile işbirliğine yönelik bu ilan ile NFT’ler, kripto para birimleri ve blok zinciri, karma gerçekliğin geleceği, mobilite, metaverse ve öteki gelecek teknolojileri alanlarında varlık geliştirme konumunu sağlamlaştırıyor.

Museum of the Future Genel Müdürü Lath Carlson, “Bu coşku verici proje, bizi dünyanın en parlak beyinleriyle çalışırken görecek ve geleceği şekillendirecek yüksek müessir gelişmeler inşa edecek birçok gelecekteki girişimin ilki” dedi.

Geleceğin Müzesi bir dizi sanal varlık geliştiriyor ve kripto teknolojisi alanındaki gelişmelere öncülük edecek. İlk NFT düşüşü gelecek haftalarda duyurulacak ve koleksiyon, dünya genelinde NFT’ler için yeni standartlar belirlemeyi amaçlayan ‘Dünyadaki En Güzel Bina’ ile içsel olarak bağlantılı olacak.

Binance NFT Başkanı Helen Hai şunları söyledi: “Gerçekten benzersiz ve yenilikçi bir konsept olan Dubai’deki Geleceğin Müzesi ile ortak olmaktan özsevi duyuyoruz. Sektörün büyümesi ve bölge arasında blok zincirinin benimsenmesini teşvik etmek.” – Wam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

KİWİ TERMOS

A101’DEN 99 TL’YE TERMOS ALDIK ! Kiwi Kt 8682 Dijital Termos İNCELEME

İlk metaverse düğünü 19 Mayıs’ta gerçekleşecek