içinde

Duyuruldu: Bu Altcoin, FTX Varlıklarını Almak İstiyor!

Ripple FTX’i satın almak istiyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, The Sunday Times’a verdiği demeçte, şirketinin FTX’e ait işletmelerle ilgilendiğini söyledi. Davalı CEO, iflas eden kripto para borsasından bazı varlıkları satın almak istiyor. Garlinghouse, eski CEO Sam Bankman-Fried’in, iflas başvurusundan önce kendisini aradığını da paylaştı. Bu görüşme, Ripple’ın 16 ve 17 Kasım’da Londra’da düzenlenen Swell konferansının oturum arasında gerçekleşti.

İkili, görüşme sırasında Ripple’ın “satın alabileceği” FTX’e ait herhangi bir şirket olup olmadığı hakkında konuştu. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a göre:

Sohbetimin bir kısmı, likiditeye ihtiyacı olup olmadığıydı, belki onun satın aldığı veya sahip olduğu ve bizim sahip olmak isteyeceğimiz işler olabilir… Bunlardan bazılarını ondan alır mıydık? Bunun kesinlikle masada olduğunu düşünüyorum.

Ripple’da FTX gelişmelerini takip ediliyor

10 Kasım’da, Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, FTX çalışanlarına, uyumluluk, finans veya iş etiğine dahil olmadıkları sürece Ripple’da yer olabileceğini bildirmek için tweet attı.

Bu arada, batan borsa FTX’e karşı yapılan tüm iddiaları takip etmek ve ilgili tarafların Bölüm 11 iflas davası boyunca gelişmelerden haberdar edilmesini sağlamak için kısa süre önce yeniden yapılandırma yönetim şirketi Kroll’u acentesi olarak atadı. Ripple ayrıca ağustos ayında iflas eden Celsuis’u da satın almakla ilgileniyor.

Brad Garlinghouse Çarşamba günü, Ripple tarafından düzenlenen yıllık bir konferans olan Ripple Swell sırasında FTX’in çöküşünün ardından piysanın toparlanması hakkındaki görüşünü paylaştı. Konferansta sahnede söylediklerini yineleyen Garlinghouse, şöyle bir tweet attı:

Şeffaflık ve güvene odaklanmaya devam edersek, kripto paraların bundan dolayı daha güçlü olacağına kesinlikle inanıyorum. Ripple bu konuda liderliğini sürdürdü ve sürdürecek…Geçtiğimiz birkaç hafta içinde (ve bu yılki iniş ve çıkışlar boyunca) olan her şey göz önüne alındığında, kripto ve Blockchain ile gerçek dünyadaki sorunları çözmek hakkında dürüst konuşmalar yapmak için şahsen bir araya gelmemiz daha da zorunlu hale geldi.

Garlinghouse Çarşamba günü CNBC’ye kriptonun düzenlenmediği fikrinin “abartıldığını” söyledi ve şunları ekledi:

Kripto hiçbir zaman sadece güneş ışığı ve gül olmadı ve bir endüstri olarak olgunlaşması gerekiyor… Şeffaflık güven oluşturur.

Dava süreci

SEC’in Ripple, Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen’e XRP satışı nedeniyle açtığı davayla ilgili olarak, hem Alderoty hem de Garlinghouse davayla ilgili bir kararın 2023’ün ilk yarısında verilmesini bekliyor. Bu arada, nihai yasal özetlerin son tarihi 30 Kasım’dı. Bundan sonra bir yargıç ya bir karar verebilir. Ya da bunu bir jüri duruşmasına havale edebilir. Alderoty, “Bizim durumumuzda sürecin sonunun başındayız” diyor.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance’da Yer Alan SNM Coin x70 Yaptı !

Ethereum Coin ve Avalanche Coin Fiyat Analiz !