içinde

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI ROBOT SÜPÜRGE İnceleme

ecovacs deebot ozmo t8 aivi robot süpürge
ecovacs deebot ozmo t8 aivi robot süpürge

Büyük evler ve dağınık zeminler için ideal olan zeki robot paspas/vakum hibriti
ARTILARI
Engelleri otomatikman tanır ve engeller
Olağanüstü pil ömrü
Dahili kamera ile uzaktan ev izlemeye izin verir
Sanal sınırları destekler
Amazon Alexa ve Google Asistan ses desteği
EKSİLERİ
Masraflı
Sulu paspaslar, temizleme solüsyonu değil
Orta düzeyde öğrenme eğrisi
Otomatik Boş İstasyon ayrı satılır

ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI ÖZELLİKLERİ

Boyutlar 13,5’e 13,5’e 3,6 inç
Pil Ömrü (Test Edildi) 170 dakika
Paspas/Vakum Hibrit Evet
zamanlama Evet
Sanal Duvarlar Evet
Uzaktan kumanda Numara
Telefon Kontrolü Evet
Bütçe dostu robot süpürgenizin kablolar, evcil hayvan oyuncakları ve ayakkabılar şeklinde şeylere takılmasından bıktınız mı? Belki de yükseltme tarihi gelmiştir. 799,99 ABD doları değerindeki Deebot Ozmo T8 AIVI, zeminlerinizi hem süpürebilir bununla birlikte paspaslayabilir ve engelleri otomatik olarak tanımlamasına ve bunlardan kaçınmasına olanak tanıdıkları olan yapay zeka ve görsel yorumlama (AIVI) teknolojisine sahiptir. Ayrıca, nerede olursanız olun evinizin canlı videosunu izlemenizi elde eden zarif bir Visual Butler özelliğine sahiptir ve Amazon Alexa ve Google Asistan ile birlikte çalışır, böylece temizliği sesinizle başlatabilir ve durdurabilirsiniz. Pahalıdır, ancak test ettiğimiz en varlıklı özelliklere sahip hibrit zemin temizleme robotlarından biridir ve Editörün Seçimi’ni kazandı.

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI ROBOT SÜPÜRGE Tasarım ve Kurulum

Ozmo T8 AIVI mat siyah kaplamalı şık bir tasarıma haizdir. Yaklaşık 13,5 inç çapında ve 3,6 inç yüksekliğinde, test ettiğim daha büyük zemin temizleme robotlarından biri, sadece yine de çoğu mobilyanın dibine sığacak kadar kısa.
Önde yukarıda bahsedilen AIVI görsel idrak etme sensörü, yanlarda çarpışma önleyici sensörler, üstte bir TrueMapping Mesafe sensörü ve bir halı idrak etme sensörü artı altı düşme önleyici sensör dahil olmak suretiyle haritalama ve navigasyon için bir takım sensöre sahiptir. Alt. AIVI teknolojisi, güç kabloları ve çoraplar şeklinde robotun yoluna çıkabilecek şeyleri tanımak için bir suni zeka yonga seti ve bir kamera kullanır ve kaçınılması gereken bir nesne veritabanı oluşturur, böylece zaman içinde daha iyi çalışır.
Başlamak için Ozmo’nun koruyucu filmini çıkarmanız, yan fırçaları takmanız, yerleştirme istasyonunu duvara takmanız, robotu manuel olarak yerleştirme istasyonuna yerleştirmeniz ve çalıştırmanız yeterlidir. Ecovacs, yerleştirme istasyonunun her iki taraftaki nesnelerden 1,64 fit uzağa ve her şeyden 4,94 fit uzağa yerleştirilmesini önerir.

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI ROBOT SÜPÜRGE FİYAT ARAŞTIRMASI

ecovacs deebot ozmo t8 aivi robot süpürge fiyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Shark IQ XL R101AE

Shark IQ RV1001AE Self-Empty XL Robot Süpürge İnceleme

iRobot Roomba s9+

iRobot Roomba s9+ ROBOT SÜPÜRGE İnceleme