içinde

Michael van de Poppe, Ralli Yapacak Altcoinleri sıraladı !

Yaygın olarak takip edilen bir Bitcoin ve altcoin stratejisti olan Michael van de Poppe, çeşitli kripto para projeleri için yorumlarını paylaştı. Olumsuz sayılabilecek bir piyasanın ortasında en uygun altcoin seçimlerini açıkladı.  İşte detaylar…

Michael van de Poppe, altcoin tercihlerini paylaştı

Michaël van de Poppe, Twitter’da, birtakım altcoin’lerin büyük rallilere hazırlandığını söyledi. Bu coin’ler Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Fantom (FTM) ve Polygon’dur (MATIC). Analist, yaklaşık 245 bin dolar karşılığında 1.1 milyon FTM satın aldığına dikkat çekti. Yani, ortalama 0.21-0.22 dolardan portföyüne ekleme yaptı. Öte yandan; ETH, ADA, MATIC ve AVAX’ta toplam 650.000 dolarlık uzun konumu olduğunu aktardı. Analist, bu uzun konumlarda yüzde 30-150 kâr elde edip satış gerçekleştireceğine emin üzere görünüyor.

Öte yandan Van de Poppe, Fantom 0.175 doların altına düşerse FTM durumundan çıkacağını söyledi. Yazma sırasında, FTM son 24 saatte yüzde 10’un üzerinde bir yükseliş ile 0.2422 dolardan süreç görüyor. Yani, Van de Poppe’un dikkat çektiği 0.175 doların üzerinde. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Fantom, Ethereum’a alternatif olarak oluşturulan dApp’ler ve dijital varlıklar için açık kaynaklı, merkeziyetsiz bir akıllı kontrat platformudur.

Analist, kripto alanında boğa görünümünü koruyor

Kripto stratejisti ayrıyeten, altcoinlerde neden yükselişe geçtiğini göstermek için makine tahsili, yapay zeka ve Blockchain üzere teknolojileri bir ortaya getirmeyi amaçlayan bir platform olan Fetch.ai (FET) grafiğini de paylaşıyor. Analist, FET için paylaştığı grafiğin, genel olarak altcoin’ler hakkındaki görüşünü özetlediğini aktarıyor.   2017’de kurulan ve Mart 2019’da Binance’de IEO aracılığıyla başlatılan Fetch.AI, kripto iktisadına sahip açık, müsaadesiz, merkezi olmayan bir makine tahsili ağı oluşturan bir yapay zeka (AI) laboratuvarıdır.

Ethereum’a bakan Van de Poppe, 1.000 doların altında ETH ticaretinin boğalar için büyük bir fırsat olduğunu söylüyor. Van de Poppe, “Üç haneli Ethereum, birebir vakitte bir ömür uzunluğu şans” sözlerini kullanıyor.  Yazma sırasında, Ethereum, son 24 saatte yüzde 11.2’lik bir yükseliş ile 1.071 dolardan süreç görüyor. En büyük altcoin olan ETH’nin son 7 gündeki değişimi, yüzde 26.1’lik bir kayıp olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca, geçtiğimiz gün bir öteki geri çekilme yaşanmasına karşın kriptoda yükselişe devam ettiğini söylüyor. “Hafta sonu hareketlerinin ekseriyetle sahte” olduğunu belirtiyor. Hakikaten de BTC, hafta sonu 20.000 doların ve hatta 19.000 doların altına inse de, yazım sırasında 20.000 doların üzerinde toparlanmış gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tek Günde 24.500 Bitcoin Sattılar! “Bu 2 Coini Boşaltabilirler”

Changpeng Zhao, Binance’in dipten Bitcoin aldığına dair haberleri reddetti