içinde

Elon Musk Bu Bitcoin ve Altcoin Platformunu Gaye Aldı: Berbat!

Bitcoin destekçisi Elon Musk, bir BTC ve kripto para cüzdan uygulamasını Twitter aracılığıyla eleştirdi. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Freewallet’e açıkça saldırdı ve “Uygulamanız berbat” dedi.

Elon Musk, Bitcoin ve altcoin uygulaması Freewallet’e açıkça saldırdı!

Dünyanın en varlıklı adamı ve Tesla CEO’su Elon Musk, Freewallet uygulamasını eleştirmek için Twitter’ı kullandı. Elon Musk, bu Bitcoin ve kripto para birimi uygulamasını eleştiren iki tweet attı. Tesla CEO’su  birinci tweetinde şunları söyledi:

Uygulamanız berbat!”

Bir sonraki tweet’te Tesla CEO’su, Freewallet’in kullanıcılarının özel anahtarlarına sahip olmasına müsaade vermediğini belirtti. Elon Musk, bu sert tenkidin nedenini de açıkladı. Ayrıyeten Tesla CEO’su, merkezi borsalar hakkında sık sık alıntılanan bahse atıfta bulunarak şunları söyledi:

Size özel anahtarlarınızı vermeyecek rastgele bir kripto cüzdanından ne değerine olursa olsun kaçınmalısınız.

Tesla’nın Bitcoin atılımı BTC’yi ATH’ye götürdü!

Tesla CEO’sunun bu tweetleri, Elon Musk’un ismini ve Dogecoin’e olan sevgisini kullanarak uygulamasını tanıtmaya çalışan cüzdan takımının tweet’ine bir karşılık olarak geldi.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, bu haftanın başlarında Tesla, bilançosuna eklenen 1,5 milyar dolarlık şaşırtan bir Bitcoin yatırımını duyurdu. Bu, önder kripto paranın fiyatını birinci olarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 44.000 dolara ve sonraki gün 48.000 dolara yükseltti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ripple’dan Çok Konuşulacak Argümanlar: SEC XRP’nin Yok Olmasından Sorumlu!

Gizemli Trader: Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi