Elon Musk Coştu: Bu Altcoin Hafife Alınıyor!

Paylaş

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Bitcoin ve kripto paralara yönelik paylaşımlarına sürat kesmeden devam ediyor. Elon Musk, geçtiğimiz günlerde attığı tweetlerle Dogecoin (DOGE)’e 12x’lik bir ralli yaşattı. Bugün ise Elon Musk, Dogecoin (DOGE)’e yönelik yeni bir paylaşımda bulundu ve  “hafife alındığını” söyledi.

Elon Musk: Tanınan altcoin Dogecoin hafife alınıyor!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Değer ve Borsa Komisyonu’na giren kayda nazaran Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldı. Bu gelişmenin akabinde Elon Musk’tan Bitcoin ve altcoin’lere yönelik değerli açıklamalar ve paylaşımlar gelmeye başladı. Tesla CEO’su, kısa müddet evvel yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını bildirdi.

Tesla CEO’su dün ise “Yüzüklerin Efendisi” kitaplarına gönderme yaparak, Bitcoin logosunun yer aldığı bir yüzük görseli paylaştı. Tesla CEO’su Musk, bu paylaşımında “Hepsine hükmedecek bir coin” dedi. Bugün ise Elon Musk, tanınan altcoin Dogecoin (DOGE)’e yönelik yeni bir açıklamada bulundu ve “hafife alındığını” söyledi. Yazım sırasında kripto para, yüzde 7 oranında düşüşle 0,06 dolar düzeyinden süreç görüyor.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir