içinde

Elon Musk Coştu: Bu Altcoin Hafife Alınıyor!

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Bitcoin ve kripto paralara yönelik paylaşımlarına sürat kesmeden devam ediyor. Elon Musk, geçtiğimiz günlerde attığı tweetlerle Dogecoin (DOGE)’e 12x’lik bir ralli yaşattı. Bugün ise Elon Musk, Dogecoin (DOGE)’e yönelik yeni bir paylaşımda bulundu ve  “hafife alındığını” söyledi.

Elon Musk: Tanınan altcoin Dogecoin hafife alınıyor!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Değer ve Borsa Komisyonu’na giren kayda nazaran Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldı. Bu gelişmenin akabinde Elon Musk’tan Bitcoin ve altcoin’lere yönelik değerli açıklamalar ve paylaşımlar gelmeye başladı. Tesla CEO’su, kısa müddet evvel yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını bildirdi.

Tesla CEO’su dün ise “Yüzüklerin Efendisi” kitaplarına gönderme yaparak, Bitcoin logosunun yer aldığı bir yüzük görseli paylaştı. Tesla CEO’su Musk, bu paylaşımında “Hepsine hükmedecek bir coin” dedi. Bugün ise Elon Musk, tanınan altcoin Dogecoin (DOGE)’e yönelik yeni bir açıklamada bulundu ve “hafife alındığını” söyledi. Yazım sırasında kripto para, yüzde 7 oranında düşüşle 0,06 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Fiyatı Yeni ATH’yi Belirledi! İşte Sıradaki Düzeyler

Son Dakika Ethereum Fiyatı Tahlili: İşte İzlemeniz Gereken ve Görülecek Düzeyler