içinde

Elon Musk Piyasayı Tekrar Hareketlendirdi: Hepsine Hükmedecek Bir Para…

SpaceX ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk, şirketinin 1,5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımından sonra durmak bilmiyor. Elon Musk, kripto paralar hakkında attığı tweet’lerine aralıksız devam ediyor. Elon Musk, dün yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını bildirdi. Bugün ise Tesla CEO’su, Yüzüklerin Efendisi kitaplarına gönderme yaparak, “Hepsine hükmedecek bir para” biçiminde bir gönderi paylaştı.

Elon Musk: Hepsine hükmedecek bir para…

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Değer ve Borsa Komisyonu’na giren kayda nazaran Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldı. Bu atağın akabinde Elon Musk’tan Bitcoin’i destekleyen açıklamalar gelmeye başladı. Tesla CEO’su, sürat kesmeden Bitcoin (BTC) ve kripto paralar ile ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Örneğin; Elon Musk geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımlarla tanınan altcoin DOGE’in fiyatını 12x pompaladı.

Dün ise Tesla CEO’su, yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını bildirdi. Tesla CEO’su bugün ise enteresan paylaşımlarda bulundu ve Bitcoin ve kripto para piyasasında bir hareketlenmeye neden oldu. Tesla CEO’su Musk, “Yüzüklerin Efendisi” kitaplarına gönderme yaparak, Bitcoin logosunun yer aldığı bir yüzük görseli paylaştı. Tesla CEO’su Musk attığı tweette şunları söyledi:

Hepsine hükmedecek bir para. Frodo zayıf olanıydı, hepsi başarısız olacağını düşündü, her şeyden çok kendisi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Altcoin Kâhini: Büyük Çöküş Geliyor! Bu 5 Altcoin ise Fırlayacak

Ünlü Fon Yöneticisinden Altın ve Bitcoin Kestirimleri: Bu 3 Varlığa Sahip Olun!