içinde

Elon Musk yine Twitter’i Karıştırdı !

Elon Musk dönem dönem attığı tweetler ile sürekli gündeme geliyor. Twitter üzerinde ciddi bir kitleye sahip olan Musk bir süredir platformda sessizliğini koruyordu. Ancak şimdi attığı bir tweet ile tekrar adından söz ettirdi.

Dönemsel olarak özellikle kripto para camiasını ilgilendiren ve adeta camiaya yön veren tweetler atan Musk, bir süredir sessizliğini koruyordu. Ancak attığı son tweet ile tekrar adından söz ettirmeyi başardı.

Elon Musk attığı tweet ile yine gündem oldu!

İtalya’ya ziyaret düzenleyen Amerikalı milyarder, 10 günlük tweet sessizliğini fotoğraflı paylaşım ile bozdu. Musk, Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Francis ile yaptığı görüşme sonrası çektirdiği fotoğrafı Twitter profilinden paylaştı. Paylaştığı fotoğrafa Musk, “Papa ile buluşmaktan onur duydum.” notunu ekledi. Musk’a çocukları Griffin, Kai, Damian ve Sax eşlik etti. Elon Musk’ın, Twitter’da 100 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. Musk’ın, söz konusu sosyal paylaşım platformunu 44 milyar dolara satın alma işlemi devam ediyor.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alıp almayacağı ise hala bir tartışma konusu. Musk’ın taleplerine boyun eğen Twitter cephesinde satın alma hala net değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Kripto sektöründe krizi aşamayan iki şirket, yeni aksiyonlar alıyor

Türkiye’de Bir ilk ! televizyonda Metaverseden canlı yayın !