içinde

Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Almaktan Vazgeçebileceği Sav Ediliyor Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Son dönemde Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ı satın alması ile gündeme gündeme gelmişti. Bu konu ile ilgili gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Son olarak çıkan haberlere göre Elon Musk’ın Twitter anlaşmasının sallantıda olduğu düşünülüyor.

Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Alma Süreci Tehlikede

Tesla CEO’su Elon Musk‘ın sosyal medya devi Twitter’ı satın almak için yaptığı 44 milyar dolarlık anlaşmanın tehlikede olduğu iddia ediliyor. Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, Tesla CEO’su Elon Musk‘ın ekibinin Twitter’daki sahte ve spam hesapların sayısıyla ilgili verileri doğrulayamayacağını düşündüğü ve satın almanın finansmanıyla ilgili bazı görüşmeleri durdurduğu belirtildi.

Konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yapıldı:

Twitter, birleşme anlaşmasının şartlarına uygun olarak işlemi tamamlamak için Elon Musk ile iş birliği içinde bilgi paylaşmaya devam etti ve etmeye devam edecek. Bu anlaşmanın tüm hissedarların çıkarına olduğuna inanıyoruz.

Son olarak belirtmek gerekirse Elon Musk Katar Ekonomik Forumu’nda Twitter satın alımının sosyal ağdaki sahte kullanıcı sayısıyla ilgili önemli noktalara değinmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Binance’in Alt Şirketi Moon Tech Spain, İspanya’da Lisans Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Team Paribu Seninle Projesi, Genç Atletleri Destekleyecek Webilginç Kripto Para Haber