içinde

Eminem, kendisine benzeyen Bored Ape Yacht Club NFT’yi 452 bin dolara satın aldı

Grammy Ödüllü rapçi Eminem, OpenSea platformunda 123.45 eter (462.000 $) karşılığında mantarsız token (NFT) maymunlarından birini satın alarak Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) katıldı.

Eminem, BAYC NFT’yi Satın Aldı
Detroit’in ünlü rapçisi Eminem, Bored Ape Yacht Club’a (BAYC) katıldı.

“EminApe” adlı NFT, Eminem’in her ikisini de reel hayatta sıkça taktığı haki bir asker şapkası ve altın zincir kolye takan ikonik Bored Ape figürünü tasvir ediyor . BAYC üyesi GeeGazza, dijital çizimi ortalama 450.000 USD olan 123.45 ETH’ye sattı. Kasım 2021’de GeeGazza, “Hala Eminem’in bigün @BoredApeYC’mi satın alacağını düşünüyorum” tweetini attı.
İşlemden daha ilkin NFT endüstrisinde Wu-Tang Clan, Tycho ve Galantis şeklinde ünlülerle çalışmış bir dijital ajans olan Six sorumluydu. Ayrıca bu, Eminem’in NFT’lere ilk girişi değil: “ Shady Holdings ” takma adıyla müzisyenin artık OpenSea’de 15 NFT’si var.

Maymunu satan BAYC üyesi GeeGazza, attığı tweette şovmen oyuncuya NFT’yi satın aldığı için teşekkür etti. “Bir simülasyonda oturuyorum” diye yazdı ve ekledi: “Delilik. Bir sonraki single’ınıza bir şarkı sözü yazayım.”
Rapçi Farklı Koleksiyonlardan NFT’ler Tutuyor
dappradar.Com istatistiklerine gore Slim Shady, 32 koleksiyondan 166 geri ödenemez token (NFT) varlığına haizdir . 123.45 için BAYC #9055 satın aldıktan sonra, adres şu anda 1.52 ethere sahip. Eminem, ENS’de georgio.Eth olarak malum bir hesaptan 124 eter aldı. Bu hesap, Bored Ape Yacht Club #4936 dahil olmak üzere 51 değişik koleksiyondan 504 NFT’ye haiz ve iki Cryptopunk’a 43.98 ether (164.832 $) harcadı.
SABC #2615, Shaq Gives Back #4077 ve Adult Fantasy Sub-Dude (130/151), Eminem’in öteki NFT’leri arasındadır. Shady Holdings adresi, gerçekte, bir dizi ERC721 NFT içerir.

Eminem’in NFT masrafları, Nisan ayında yayınladığı Stans için esinli animasyon NFT’lerinin derhal peşinden geliyor. Eminem’in NFT satışı, Nifty Gateway NFT platformunda gerçekleşti. Slim Shady ve Paul Rosenberg de Ağustos ayında NFT market Makersplace’e 30 milyon dolar yatırım yapan bir dizi girişim fonuna katıldı.

Eminem’in NFT masrafları, Nisan ayında yayınladığı Stans için esinli animasyon NFT’lerinin hemen peşinden geliyor. Eminem’in NFT satışı, Nifty Gateway NFT platformunda gerçekleşti. Slim Shady ve Paul Rosenberg de Ağustos ayında NFT market Makersplace’e 30 milyon dolar yatırım yapan bir takım teşebbüs fonuna katıldı.

Eminem, yeni EminApe ile OpenSea’deki ikinci en büyük NFT projesine resmen katıldı. CryptoSlam’e gore, BAYC şimdiye kadar ikincil işlemlerde 284.765 ETH (977,6 milyon $) sattı ve taban fiyat şu anda 60 ETH (220.000 $) seviyesinde.

Rapçi, NBA oyuncusu Stephen Curry ve talk show sunucusu Jimmy Fallon da dahil olmak suretiyle bir takım başka ünlünün saflarına katıldı.

Bored Apes, kısa vakit önce taban fiyat açısından CryptoPunks’ı geride bıraktı; bu, yalnızca Nisan 2021’de başlayan bir proje için büyük bir başarı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Endişelere rağmen, NFT çılgınlığı modaya ve eğlenceye yayılmaya başladı

Ünlü Ayakkabı Markası Nike, Sanal Ayakkabı Üreticisi Aldıktan Sonra NFT’leri deniyor