içinde

Ünlü şarkıcı Emre Aydın NFT formatındaki ilk şarkısını satışa koydu !

Türkiye’nin popüler müzisyenlerinden Emre Aydın, dün Twitter’da yaptığı bir izahat ile NFT formatındaki ilk şarkısını satışa koyduğunu açıkladı.

Tüm dünyada olduğu benzer biçimde Türkiye’de de sanatçıların NFT’ye olan ilgisi her geçen gün artıyor. Hali hazırda aslına bakarsanız uzun süredir kripto para dünyasıyla iç içe olan Emre Aydın da NFT formatındaki şarkısını yayınladı.

Aydın, İstanbul’da yazdığı ve Stockholm’de Mats Valentin’le kaydettiği “Ratatan” isminde şarkısını OpenSea’de satışa koydu. 1.9 ETH‘den (8.292,47 dolar) satışa sunulan Ratatan için öneri verme süresi 28 Kasım 2021’de sona erecek.

#nft formatındaki ilk şarkım yayında!

Istanbul`da yazıp stockholm`de mats valentin`le kaydetmiştim ratatan`ı.Kapak fotoğrafını stüdyonun önünde leica m9`la çektim.Kapaktaki el yazısı da benim el yazım.
Tek kopya.
şu sebeple neden olmasındı.🤘https://t.Co/9Krc3IosIB @opensea

— emre aydın (@emreaydin) November 1, 2021

Emre Aydın, NFT formatındaki şarkısı için şu açıklamayı yaptı:

“ilk NFT şarkım. Şarkıyı istanbul’da yazdım ve sanırım 3 sene ilkin stockholm’de kaydettim. Kapakta yer alan fotoğrafı tekrar stockholm’de bir leica m9 ile çektim. Ayrıca kapakta yer edinen el makale da bana ait.”

Bu arada NFT olarak satışa sunulan şarkı radyo ve televizyonlara servis edilmeyecek. Ayrıca kopyanın sahibi yaşam boyu Emre Aydın’ın bütün konserlerine yanında bir şahıs ile katılabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Stop Loss Avı Ne Demek?

Bitcoin, Ethereum , Shiba Inu , Dogecoin ve NFT’leri En Çok Arayan Ülkeler !