içinde

En İyi Kripto Haber Sitelerini Sizler için Sıraladık

Kripto haber siteleri
Kripto haber siteleri

Merhabalar son zamanlarda gündemde çokca yer alan kripto haberleri sonrası insanların kripto almaktan ziyade daha çok kripto para haberlerini özgün ve bağımsız övmekten uzak doğruları yazan site arayışları sonrası sizler için bir araştırma yapıp bu yazıyı sizlere ulaştırıyoruz..

1 Numara COİNSONDAKİKA.COM

Coin Son dakika daha yeni bir web sitesi olamasına rağmen yaptığı her haber ile google sıralamalarında bir numaraya yerleşti.https://www.coinsondakika.com/ Coin sondakika Krpto coinler,nftler altcoinler gibi sizlerin araştırmalarına net cevaplar vermesinin yanında kripto varlıkları anlık olarakta takip edebilmektesiniz.Sitenin Reklamdan ziyade ziaretçilerine asıl bilgiyi sunarak hizmet sunmakta.Yazarının söylemine göre kendileri kripto alım satımı yapmıyor bu vizyonmla insanlara kriptoları övmek yada alın demek yerine net bilgi sağlayıcıları ile google gibi genel reklamlar ile maddi varlık kazanç sağlamayı düşündüklerini iletiyorlar buda kriptoyu şuradan alın bunu yapın gibi yorumlar yapmıyor sadece kripto camiasında kendini ispatlamış analıstlerin açıklamalarını derleyip sizlerle buluşturuyorlar..Sürekli güncel haberler yapıyor ve bildirim çubuğu ile günlük haber ajanslarını sizlerle buluşturuyorlar sitenin arama çubuğu ile site içerisinde kripto adına aradığınız herşeyi bulabiliyorsunuz site zaten google nin sevdiği basit ama geniş sitelerden..

2 numara kriptokoin.com

Site Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz..

3 numara coinkolik.com

Site Risk Açıklaması: Kripto paralarla ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Kripto paralar veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz. Coinkolik.com sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve kripto para fiyatları üçüncü taraf veri sağlayıcıları tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Coinkolik.com veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.

4 numara koinfinans.com

Site HAKKIMIZDA Bitcoin, ripple, litecoin, ethereum ve diğer kripto para birimlerinin yanı sıra Blockchain teknolojisi ile ilgili Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri takip ederek okuyucularına bilgi veren haber sitesidir.

5 Numara paranfil.com

Haber sitesinde paylaşılan bilgiler, yatırım tavsiyesi içermemekte olup 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu başta olmak üzere hukuka uygun olarak paylaşılmaktadır.

Dijital emtialarla işlem gerçekleştirilmesi, birtakım finansal riskleri barındırır ve bu risklerin yatırımcılar tarafından öngörülmüş olması gereklidir. Paranfil, internet sitesinde yer alan haber derlemeleri ve paylaşılan bilgilerin gerçek zamanlı veya tamamen doğruluk barındırdığını taahhüt etmez. Nitekim borsa fiyatları, piyasa fiyatlarından ayrışabilir ve işbu platformda paylaşılan bilgilere istinaden görülebilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan Paranfil veya iştirak firmalarından hiçbiri sorumluluk kabul etmemektedir.

ARAŞTIRIP DENEYİMLEDİKÇE SİZLER İÇİN YAZIMIZI GÜNCELLEYECEĞİZ..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Sosyal Medya NFT’yi Önemsiyor !

SuperWorld NFT platformu AMAZONIA NFT galerisini yayımladı !