içinde ,

EN UCUZ 16 CM OTO KAPI HOPARLÖRÜ ALDIK DENEDİK TÜM DETAYLAR SİZLERLE VISOR Oto Hoparlör 16 Cm 6 Inch 2x600w 4 Ohms Tweeterli

visor HOPARLÖR
visor HOPARLÖR

VISOR Oto Hoparlör 16 Cm 6 Inch 2x600w 4 Ohms Tweeterli 2 Adet Kapaklı

visor 16 cm 2 yollu hoparlör


Merhabalar değerli takipçilerimiz webilginç kanalında bugün yine otomobil hoparlörü hakkında Bu yazı ve videoyu sizlerle buluşturuyoruz bir önceki videolarımız da görmüştünüz zaten SoundMax’ın amfisini wooferini ve ön kapılarımız a Visor 16 santimlik 800 watt’lık midrange lerimizi takmıştık.

ilgili midrange içeriğimiz için tıkla
Önceki videolarımız da zaten bilmekdesiniz Fiat Linea 1.3 2012 model Aracımızın arka kapı hoparlörleri orijinal di onlar da patladı.

Onları zaten amfiye de bağlamıyorum sadece teyp üzerindeydi.Ama zamanla artık yıpranmış ve patladılar Bir önceki videomuza zaten görmüştünüz en ucuz hoparlörü görmekteyiz videolarımızda şöyle küçük bir araştırma yapıp arabamızla uyumlu olacak üzerinde twitterda bulunan 16 santimlik hoparlör arayışımızın Sonuna Geldik.

VISOR Oto Hoparlör 16 Cm 6 Inch 2x600w 4 Ohms Tweeterli 2 Adet Kapaklı


Video içeriğinde zaten görmüş olacaksınız fiyat araştırmasını ve bu yazıda göreceksiniz Tabii ki de en uygun 198 liralık bir ücret ile Yani 200 liralık bir ücretiyle bu hoparlör..

Biz Trendyol üzerinden tercih ettik bu hoparlör yaklaşık 2 günde de elimize geldi video içerisinde tüm detaylarını araca takılmasını daha iyi görmüş olacaksınız zaten.
600 watt’lık bu hoparlör muhtemel 600 wattlık değildir Bu fiyata bulamayız Ama ön kapıya taktığım visor marka midrange amfi ile kullanımda hoşumuza gittiği için arka kapılara da bunları almayı düşündük.

VISOR Oto Hoparlör 16 Cm 6 Inch 2x600w özellikleri

Hatta özelliklerini zaten verdik Şimdi isterseniz videoyu açarak Tüm detayları öğrenebilirsiniz.

YouTube video

hoparlör temizleme,hoparlör testi,hoparlör tamiri,hoparlör yapımı,hoparlör alırken nelere dikkat etmeliyiz,hoparlör bass testi,hoparlör cm nasıl ölçülür,hoparlör değişimi,visor oto hoparlör 13 cm 500w 2 adet,visor oto hoparlör 13 cm 500w,visor oto hoparlör 13 cm,visor oto hoparlör 16 cm 600w,visor oto hoparlör 16 cm 600w 2 adet,visor oto hoparlör 13 cm 500w 2 adet,visor oto hoparlör 16 cm 600w 2 adet,visor oto hoparlör 13 cm,visor oto hoparlör 13 cm 500w,visor oto hoparlör 16 cm,visor hoparlör,visor hoparlör yorum,visor hoparlör yorumları,visor oval hoparlör,visor 10 cm hoparlör,oto hoparlör fiyatları,oval oto hoparlör fiyatları,oto hoparlör fiyatı,en uygun oto hoparlör fiyatları,oto hoparlör fiyatları en ucuz,visor 13 cm hoparlör,visor hoparlör 16 cm,6 cm hoparlör,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Araştırmasına Yönelik 7 Noktalı Kontrol Listeniz

PİRANHA LED LIGHT WITH SOLAR MOTION SENSOR

Piranha Güneş Enerjili Hareket Sensörlü LED Aydınlatma İNCELEME