içinde

ENS Kayıtları 1.8 Milyonu Aştı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum Name Service (ENS) kayıtları bugüne kadar 2 milyona yakın kullanıcıya ulaştı. Cardano güncellemesi ve Ethereum Merge üzere bahisler gündemdeki hareketliliği artırıyor. ENS alan sahipliği tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıktı.

ENS alan sahipliği Temmuz ayında 378 bin yeni kayıtla 1.8 milyonun üzerine çıkarken; Ethereum Merge artıştaki kilit oyuncu olarak gösterildi.

ENS Kayıtları Ethereum Merge Sayesinde Artıyor

ENS Domains’e nazaran kayıtlardaki artış, Ethereum geliştiricilerinin önümüzdeki ay hazırlandığı birleşmenin bir getirisi. Daha evvel ETH‘nin piyasa hacminde, NFT’lerinde ve gas fiyatlarında artış yaşandığı açıklanmıştı.

ENS Domains çatı şirketi olan True Names Limited’in İcra Yöneticisi Khori Whittaker, artışın daha organik olduğuna inanıyor. Whittaker’e nazaran şirket, Arapça ve İspanyolca konuşan topluluklar da dahil olmak üzere ENS ekosisteminde İngilizce konuşamayan toplulukların varlığında da bir artış görmeye başladı.

ENS Domains’in rekor alan sahipliği sayısını açıkladığı tweetinde; 5 bin 400 ETH (yaklaşık 8.8 milyon dolar) gelir ve en az bir ENS ismi kullanan 48 bin yeni Ethereum hesabı ve ayrıyeten geçen ay OpenSea’deki alan satış hacminin yüzde 99’undan fazlasını görüldüğü yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

SHIB Süreçleri 15 Aylık Mühletten Sonra Toparlandı Webilginç Kripto Para Haber

Bitbank’da Dogecoin ve Polkadot Kullanılabilecek Webilginç Kripto Para Haber