içinde

Eski OCC Lideri: Ripple Davası Bu türlü Sonuçlanacak! Ellerinde XRP Bulunanlar…

Eski ABD Para Denetim Ofisi (OCC) Lideri Brian Brooks, Ripple davası ile ilgili kıymetli açıklamalarda bulundu. Brian Brooks, Ripple davasının SEC ve şirket ortasındaki bir mutabakatla sonuçlanacağına belirtiyor.

Brian Brooks, Ripple davası ile ilgili değerli açıklamalarda bulundu

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC), geçtiğimiz aylarda Ripple’a resmen dava açtı. SEC bu dava kapsamında, Ripple ve şirketin CEO’su Brad Garlinghouse ile kurucu ortak Chris Larsen’ı, XRP aracılığıyla 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul değer satışı yapmakla suçluyor. 

Eski ABD Para Denetim Ofisi (OCC) Lideri Brian Brooks, Ripple davası ile ilgili kritik açıklamalarda bulundu. Brian Brook’a nazaran, SEC ve Ripple dava kapsamında anlaşacak. Eski OCC Lideri, ABD Lideri Joe Biden’in önderliğinde kripto para ünitelerine yönelik olumlu bir periyot olacağını belirtiyor. Brian Brook hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Joe Biden idaresine, benim bu fikirlerimle paralel düşünen beşerler geliyor. Varsayımıma nazaran, OCC’de benden sonra Michael Barr lider olacak ve Michael Barr bana benzeri fikirlere sahip biri… Ayrıyeten bir periyot Ripple müşavere heyetinde vazife alan biri. Lakin Hazine Bakanı Yellen’ın kuşkucu açıklamalarını görüyoruz. Bana nazaran, bunlar hususla çok ilgili kelamlar değil. Burada olay bence, kimin teknolojiye ayak uydurabileceği ve kimin bunu yapamayacağı ile ilgili…

Eski OCC Lideri: Ellerinde XRP bulunanlar trade yapabilir ve pahası belirleyebilir

Brian Brook, XRP’nin menkul değer durumunu da pahalandırıyor ve şunları söylüyor:

 XRP hakkında bence en kritik nokta, bir varlığın dağıtılma formu ile onun belli bir devirdeki niteliği ortasında fark olmasıdır. Ripple’daki duruma bakıldığında, 10 yıl evvel XRP dağıtımında ne olduysa oldu… O vakit XRP ya bir menkul değerdi ya da değildi. Mahkeme buna aslında karar verecek. Bugünkü, XRP’nin bir menkul değer olup olmadığı ise farklı bir soru… Evvelki açıklamalarında SEC, varlıkların tabiatının vakitle değişebileceğini zati öyledi.

Açıklamalarının devamında Brian Brook, Ripple davasının SEC ve şirket ortasındaki bir mutabakatla sonuçlanacağına belirtiyor. Ayrıyeten Brian Brook, bu muahede kapsamında ellerinde XRP bulunanların trade yapabileceğini ve kripto paraların bedelini belirleyebileceğini vurguluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

İşte Bitcoin Milyarderinden Ses Getirecek BTC, Ethereum ve Altcoin Kestirimleri

Analist: Tesla Takviyeli Rallinin Akabinde Bitcoin İçin 50 Bin Dolar Yolda!