içinde

Edho Neden Yok ! Eşkiya neden ATV DE YOK ?Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz NE OLDU ?

ESHO NEDEN YOK
ESHO NEDEN YOK

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünü bekleyenler, dizinin bu hafta ekranlara gelmemesi nedeniyle araştırmalarına başladı. Dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşanan gelişmelerin ardından yeni bölüm heyecanına ortak olmak adında, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? İşte, merak edilenler.

Ani bir karar sonucu dizi yayından kaldırıldı…

FRAGMANLAR YAYINLANDI ANCAK 20:00 DA BABA PARASI ADLI FİLM YAYINLANDI ! EDHO HAYRANLKARI ŞAŞKIN..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ NEDEN YAYINLANMADI SORUSU AKILLARDA..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanmaması sonrası bir çok aramalar meydana geldi ancak net bir açıklama yapılmazken gündüz yayınlanan bir son dakika gelişmesinde edho nun yapımcı değişikliği olduğu bilgisi alındı.BBV YAPIMın devraldığı bilgisi alınırken SHOW TV KANAL D YADA STAR A GEÇEBİLECEĞİ HAKKINDA DA DEDİKODULAR DÖNMEKTE..

edho
edho

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 199. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kere namlunun ucundadır. Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu defa büyük düşmanla karşı karşıya gelir. Savaş’a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin yaşamı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok tesiri yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği muharebede sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yine dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli’nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit adı ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş’ın mekânına girmek için plan icra eden Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan’ı ortada bırakarak Savaş’ın yanına geçen Volkan ve Koray’ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

200. Bölüm

Hızır Çakırbeyli, düşmanlarının kurduğu tuzağa bir adım daha yaklaşır. Yapılan son hamle yüzünden Alpaslan ve adamları kaçak duruma düşerken Hızır ise cezaevine girer. Çakırbeyli ailesinin bu zor zamanlarına İlyas derman olur. Masanın ve ailenin başına yine geçen İlyas, yaptığı hamlelerle ailesini korurken kendisini de ateşe atar. İlyas verilen savaşta gözünü karartırken düşmanlarının onun kalemini kırması cezaevinde olan Hızır’ı korkutur.
İlyas, ailesini ve arkadaşlarını kurtarmak için başlattığı savaşta Amerika başta olmak suretiyle bütün dünya ülkelerini karşısına alır. Bu cenk Hamdi Korkmaz’ı tedirgin eder. Oğlunun da oturduğu masayı dağıtmak için her türlü yola başvuran ABD, Hamdi Korkmaz’ı korkutur.
Verilen savaşta kayıpların olmasıyla yeni müttefikler edinen İlyas, aldığı güçle gelen tüm teklifleri geri çevirir. Yapılan güç gösterileri yüzünden namlunun ucunda olan İlyas Çakırbeyli’ye kurulan tuzak tüm dengeleri değiştirecektir.
“Namını kaybedersen her şeyini kaybedersin!”

Yayın Tarihi : 26 Ekim 2021 / Salı

Yayın Saati: 20.00
Yapım: atv

Yönetmen: Onur Tan / Zübeyr Şaşmaz / Baran Özçaylan
Senaryo: Bahadır Özdener / Berna Aruz

Oyuncular: Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Uğur Yücel( Ağa Dayı), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan), Ozan Akbaba (İlyas), Ragıp Savaş(Aziz), Tardu Flordun(Kaan), Engin Benli (Yaman), Levent Ülgen (Efraim), Emir Benderlioğlu(Behzat), Hakan Karsak(Enişte), Sevil Akı Saner (Emine), Servet Pandur(Melek), Turgay Tanülkü (Şahin), Ceren Benderlioğlu (Ömür), Nurseli İdiz (Anna), Yalçın Hafızoğlu(Hızır Ali)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Aralarında Donald Trump’ında Bulunduğu NFT Koleksiyonu Satışta !

BİNGÖLDE GEZİLECEK YERLER

Bir Günde Bingöl de Gezilebilecek Yerler