içinde

ETC Group’un Bitcoin ETP’si Cboe Europe’da Listeleniyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto paraların kullanım alanı ve popülaritesi artıkça yeni eserlerin sayısı da süratle artıyor. Son olarak Avrupa’nın önde gelen kurumsal seviyede dijital varlığa dayalı menkul değerler sağlayıcısı ETC Group, fizikî dayanaklı BTCetc’yi listeleyeceğini duyurdu.

ETC Group Yeni Bitcoin ETP’sini Piyasaya Sürüyor

Küresel olarak bilinirliği süratle artan Bitcoin ETF ve ETP eserleri yeni piyasalarda süreç görmeye devam ediyor. Son olarak ETC Group’un BTCetc’si, Cboe’nin Amsterdam merkezli borsası Cboe Europe BV’de süreç yapmak üzere listelenecek. Alım satımın euro cinsinden ve takas SIX x-clear tarafından gerçekleştirileceği açıklandı.

Konu hakkında konuşan ETC Group’un Kurucusu ve CEO’su Tim Bevan şu tabirlere yer verdi:

“Amiral gemisi bir eser olarak BTCE’yi Cboe Avrupa’ya getirmek, dünya çapında kriptoya ilgisi arttığından mantıklı bir adım. Cboe Europe’daki BTCE listelemesi, ETC Group’un Avrupa’da yerleşik kripto para takviyeli menkul değerlerdeki liderlik pozisyonunu daha da sağlamlaştırıyor”

Cboe Europe, Pan-Avrupa pay senetleri ve türevleri piyasası altyapısının önde gelen bir sağlayıcı pozisyonunda. Ek olarak Hollanda (Cboe NL) ve Birleşik Krallık’taki (Cboe UK) borsalar aracılığıyla, 18 Avrupa pazarından menkul değer alım satımı sunan, pazar hissesi ve süreç gören kıymet bakımından en büyük pan-Avrupa borsasını işletmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Oasis Labs Yapay Zeka Çalışmaları için Meta ile Anlaştı Webilginç Kripto Para Haber

ABD Senatörü Brown, Kripto Uygulamaları Sebebiyle Apple ve Google’a Mektup Gönderdi Webilginç Kripto Para Haber