içinde

Ethereum 2.0’da Stake Edilen ETH Ölçüsü 3 Milyonu Geçti!

Ethereum 2.0’da stake etmek ismine yatırılan ETH ölçüsü 3 milyonu geçti. Birinci defa toplam arzın yaklaşık %3’ünü aştı. Ek olarak, doğrulayıcılar tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 85.000’e ulaştı.

Şu anda Ethereum 2.0 blockchain’inde 3 milyonun üzerinde ETH var

Şu anda ETH 2.0 blok zincirinde 3 milyonun üzerinde ETH var. Mevcut fiyatlarla 5,4 milyar dolar bedelinde. Stake edilmiş ETH’ler yılda %9’luk bir ölçü kazanıyor. Ethereum’un yakın bir vakitte tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşmasıyla; erkenden stake etme sürecini gerçekleştirenler için bu durum son derece kâr getirmiş üzere görünüyor.

ETH için daha fazla kritik gelişme

CoinMetrics’e nazaran ayarlanmış zincir içi kıymet transferi açısından Bitcoin’i de aştı. Hasebiyle stake edilmiş ETH ölçüsü şu anda gözlemlenen tek rekor değil. Zincir içi ölçüm sağlayıcısı, ETH’nin ayarlanmış transfer kıymetinin; 4 Şubat’ta şimdiye kadarki en yüksek düzey olan 19 milyar doları aştığını bildirdi. Ayrıyeten bunun, akıllı kontratlarla aktarılan ölçüdeki büyük artıştan kaynaklandığını ekledi.

ERC-20 stablecoin’leri, wrapped Bitcoin, ETH ve Dai üzere bütün ETH tabanlı varlıklar dahil edilirse; Ethereum kıymet transferi açısından BTC’nin çok ilerisinde. Başka metrikler ortasında bu hafta ulaşılan 350 TH/s olan tüm vakitlerin en yüksek hash oranı da bulunuyor. Bunların yanı sıra Ethereum madenciliği geliri, geçen hafta sonlarında 55 milyon dolar ile tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşırken; madenciler tek bir saatte 3,74 milyon dolarlık bir komite alarak öteki bir rekor kırdı. Doğal olarak gas fiyatları da yükseldi.

ETH son rekoruyla 1.800 doların üzerine çıkmıştı

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere ETH fiyatları, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi ile 1.830 dolara ulaştı. Lakin yazım sırasında ETH 1.737 dolardan süreç görüyor. Pazartesi günü CME’nin vadeli süreç kontratlarının başlamasından sonra ETH fiyatlarının tabana vurması konusunda birtakım endişeler vardı, fakat tam aykırısı gerçekleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Elon Musk, Çocuğu İçin Dogecoin Satın Aldığını Açıkladı!

Bitcoin Düşüş Yaşarken Balinalar Tabandan Satın Almaya Devam Ediyor!