içinde

Ethereum da Sular Durulmuyor ! Ethereum’a neler oluyor ?

Kripto para piyasasındaki en büyük altcoin olan Ethereum, piyasa olumsuz günler geçirirken 1,480 dolara düştü. Altcoin için hacim profili göstergesi hâlâ nispeten düşük. 1,750 doların üzerinde bir günlük kesin kapanış gerçekleşmesi durumunda yükseliş başlayabilir.

Ethereum fiyatı hafta sonu %15 oranında düşüş kaydetti. Teknik göstergeler en gözde altcoin’in fiyatının biraz daha düşebileceğine işaret ediyor.

ETH değer kaybediyor

Ethereum GÜNCEL FİYAT ANALİZİ

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Merkezi olmayan akıllı sözleşme devi, psikolojik olarak önemli olan 1,500 dolardaki destek noktasını kaybetti. Bunun ardından yatırımcıların güveni bir miktar sarsıldı. Ayılar şu anda oldukça güçlü. Azalan aşağı yönlü mum, birçok yatırımcının önüne atlamak istemeyeceği hareketli bir yük trenidir.

Ethereum fiyatı şu anda düşüş yaşamaya devam ediyor. Göreceli Güç Endeksi’ni düşüş için biraz daha alan olduğuna işaret ediyor. Bu da keskin tasfiyenin ortasında piyasa dibinin henüz bulunmadığı fikrini güçlendiriyor.

Ek olarak, Hacim Profili Göstergesi geçen hafta 19 Ağustos’ta bir artış gösterdi. Boğalar henüz eşit veya daha fazla hacimle bir işlem günü geçiremedi.

Bu nedenle yatırımcılar, aksini iddia eden daha fazla kanıt olana kadar düşüş tezini kabul etmelidir. Eğer, piyasa koşulları bu şekilde devam ederse hedefler sırasıyla 1,400 dolar ve 1,320 dolar seviyelerinde olacaktır.

1,750 doların üzerinde bir kapanış mumunun oluşması ile birlikte düşüş tezi geçersiz kılınacaktır. Boğalar bu seviyeyi aşabilirse, mevcut Ethereum fiyatından %36 oranında bir artış gerçekleşebilir. Bu hareket sonucunda da fiyat yeniden 2,000 dolara geri dönebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

2022 Yılının En İyi TeleVizyonları İnceleme !

Haftanın En İyi TELEVİZYON Fırsatları

DOGECOİN FİYATI YÜKSELECEK Mİ ? DOGE ANALİZ