içinde

”Ethereum (ETH) Bu Büyülü Düzeye Ulaşabilir!” : Rapor

Ethereum (ETH) Cme vadeli süreç mukaveleleri dün 8 Şubat’ta hayata geçti. Unfolded grubuna nazaran, Ethereum türev eserlerinin alım satımının birinci gününde yaklaşık 34 milyon dolar bedelinde toplam 388 mukavele süreç gördü. Unfolded takımı, bu kilometre taşını aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaştı:

Tesla’nın Bitcoin satın alımı Ethereum için yükselişe işaret etti

CME Ethereum vadeli süreçlerinin piyasaya sürülmesinden evvel, traderlar ve yatırımcılar, CME vadeli süreçlerinin hayata geçmesinden sonra Bitcoin’in 2017’de de deneyimlediği üzere ETH’nin de “ayı döngüsüne” girip girmeyeceği konusunda gergindi.

Bununla birlikte, Ethereum’un 1.480 dolarlık takviyesi düzgün durumda kaldı ve ETH’yi çevreleyen yükseliş, Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldığını açıkladığında tekrar canlandı. Aktiflik, Ethereum’un tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.823 dolara ulaşmasıyla kripto alanını tesiri altına aldı.

Ethereum 2 bin dolarlık büyülü düzeye ulaşabilir

Upblock’taki grubun Ethereum üzerinde birtakım makro tahliller yaptığı ve dijital varlığın 2 bin dolara hazır olabileceği sonucuna vardığını belirtmek gerek. Grup, Ethereum üzerine vardıkları bu sonucu, yakın tarihli bir kripto piyasası raporunda paylaştı:

“ETH, daima olarak yüksek tepelere ulaşıyor ve yeni ATH düzeylerinin gerçek parabolik fiyat keşfine girmesi için zorluyor. Evvelki haftalarda çok vakit harcadı ve belli bir anahtar düzeyinde fiyatı pekiştirdi. Lakin bir kırılış yaşayamadı.

EthereumWorldNews’ta yer alan habere nazaran MKAST Algoritması üzere teknik göstergelere bakıldığında, son vakitlerde çok yükseliş nedeniyle bullish bir durum tespit edilebilir. MKAST Endeksi 13/15 puan gösteriyor, bu da öbür bir dürtüsel hareket için kâfi alan bırakıyor. Bu da, “sihirli” 2.000 dolar düzeyinin görülmesini sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dev Argümana Nazaran Bu Şirket de Bitcoin Yatırımı Yapacak!

Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı: İşte Yükselişin Arkasındaki Nedenler