içinde

Ethereum Fiyatı Merge Yaklaştıkça Artıyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Önümüzdeki ayda gerçekleşecek olan Merge için hazırlıklarını sürdüren Ethereum’un (ETH) fiyatı, son 24 saat içerisinde yüzde 13’ten fazla arttı.

Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen Ethereum Merge’ü için çalışmalar devam ediyor. Dün ABD Temmuz 2022 enflasyon datalarının açıklanması ve Goerli testinin gerçekleşmesiyle Ethereum fiyatı daha da yükselişe geçti.

Ethereum Fiyatı Goerli Testi Sonrası Artışa Geçti

Ethereum’un ana ağı, Proof of Stake Beacon Chain ile Merge önümüzdeki ay gerçekleşmesi planlanıyor. Bu sürece birinci test ağı Ropsten birleşmesinin Haziran ayı başlarında tamamlanmasıyla başlandı. Temmuz ayının başlangıcında ikinci test ağı Sepolia’ya geçiş yapıldı. Son olarak da Ethereum Merge’den evvelki son çalışma Goerli geride bırakıldı.

Güncellemelerin ve dün açıklanan ABD enflasyon bilgilerinin getirisi Ethereum’a artış olarak yansıdı. Ropsten, Sepolia ve Goerli, Ethereum’a olan inancı artırırken, beklenin altında açıklanan enflasyon bilgileri de yükselişi etkiledi. CoinGecko verilerine nazaran, Ethereum (ETH) fiyatı bu olayların yaşandığı son 24 saat içinde yüzde 13’ten fazla artış gösterdi.

Haberin yazıldığı an itibariyle ETH fiyatı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ja Rule, NFT Koleksiyonundaki Gelirle Bağış Yapacak Webilginç Kripto Para Haber

LongHash 100 Milyon Dolarlık Yatırım Almayı Planlıyor Webilginç Kripto Para Haber