içinde

Ethereum Geliştiricileri, Daha Evvel Açıklanan Merge Tarihini Onayladı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum geliştiricileri daha evvelden açıklanan ve merakla beklenen Ethereum Merge’ünün 15 Eylül’de gerçekleşeceğini doğruladı.

Merakla beklenen Merge yükseltmesi üzerinde çalışan Ethereum geliştiricileri, Proof of Stake’e geçişin mümkün resmi tarihi olarak daha evvel açıklanan 15 Eylül tarihinde gerçekleşeceğini söyledi. Geçen hafta, Ethereum (ETH) yaratıcısı Vitalik Buterin, kestirime nazaran yükseltmenin 15 Eylül civarında gerçekleşebileceğini söyledi.

Bir Geliştirici Ethereum Merge’ünün Tarihi Hakkında Bilgi Verdi

Ethereum geliştiricilerinden biri attığı bir tweet dizisinde tüm piyasanın merakla beklediği Ethereum Merge’ü hakkında bilgi verdi.

Bu duyurular geçtiğimiz günlerde yapılan geliştiriciler toplantısında da doğrulandı. Ethereum baş geliştiricisi Tim Beiko bahis hakkında şunları dedi:

“Bu noktada, Merge tarihinin değişmesine neden olabilecek tek şey, Bellatrix vurulduktan sonra hash oranında büyük bir düşüş olması mümkünlüğü. Örneğin, 5875000000000000000000000 düzeyli zorluğun 15 Eylül’den birkaç hafta sonra bozulmasını görürsek, bir TTD düzeyini koordine edebiliriz”

15 Eylül’ün süreksiz tarih aralığı, kripto etrafları tarafından bildirilen, geçen hafta bir geliştiriciler toplantısında belirlenmişti. Büyük beklentilerin yanı sıra, Ethereum grubu, bildirildiği üzere Merge hakkında kimi yaygın Ethereum gas fiyatları hakkındaki “yanlış anlamaları” da açıklamalarla çürüttü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hoskinson, Cardano’nun Güncellemesi Hakkında Konuştu Webilginç Kripto Para Haber

XRP, Piyasa Kıymetine Nazaran BUSD’nin Gerisine Düştü Webilginç Kripto Para Haber