içinde

Ethereum Merge Tesiri Fiyatlara da Yansıdı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Son vakitlerde gündemin sıcak hususlarından birisi olan Ethereum Merge, hareketliliği beraberinde getiriyor. Ethereum Merge, Eylül ayına yaklaşırken aktivasyona hazırlanıyor ve Ethereum (ETH) piyasada üst istikamette hareket ediyor.

Ethereum Fiyatı Yüzde 11 Arttı

Geçtiğimiz günlerde Ethereum geliştiricileri, düzenlediği toplantıda Merge aktivasyonu için süreksiz tarih olarak 19 Eylül’ü işaret etmişti. Akabinde, en faal kripto para üniteleri ortasındaki ETH’nin piyasa hacminde, NFT’lerinde ve gas fiyatlarında olumlu gelişme yaşandı.

AMBCrypto’da yer alan habere nazaran ise; Ethereum geliştiricilerinin Merge konusunda optimist bir yaklaşım sergilemesi nedeniyle ETH yüzde 11 arttı.

Ethereum Merge Nedir?

Ethereum çekirdek geliştiricisi Tim Beiko‘nun yakın vakitte duyurduğu Merge, Ethereum’un Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişini temsil ediyor. Merge yükseltmesi sonrası gerçekleşecek olan Purge ve öteki güncellemeler birlikte Ethereum ağı daha verimli, kapsayıcı ve etraf dostu hale getirilecek.

Merge için tarih 19 Eylül olarak belirlenmiş olsa da 4, 6 ve 12 Ağustos tarihlerinde Merge için kıymetli basamakların gerçekleştirilmesi planlanıyor. Testnet birleşimi, 4 Ağustos’ta başlarak iki evrede tamamlanacak. Birinci evvel Bellatrix güncellemesi yapılacak ve akabinde 6 ve 12 Ağustos’ta Paris isimli ikinci kademenin tamamlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ticketmaster NFT Faaliyetlerini Genişletiyor Webilginç Kripto Para Haber

WordPress’te yayınladığım yazıları 20’den fazla silmek istiyorum,WordPress’te yayınlanan yazıları toplu silme,eklentisiz WordPress’te yayınlanan yazıları toplu silme(garanti)