içinde

Ethereum Merge’ünde Yanılgı Bulundu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum geliştiricisi Péter Szilágyi, son sürümde bilgi kaybına neden olan bir kusur olduğunu Twitter’dan duyurdu.

Yaklaşan ETH Merge‘ü şu anda kripto topluluğunda en çok beklenen olaylardan biri olsa da, hıçkırıklardan uzak değil. Bununla birlikte, Ethereum geliştiricileri ortaya çıkan meselelere süratli karşılık verir.

Ethereum Merge’ünde Beklenmedik Durum

Ethereum (ETH) yazılım geliştiricisi Péter Szilágyi, Twitter’da istenmeyen durumla sonuçlanan bir yanılgı bulduklarını duyurdu. Muhtemelen yeni depolama modeline yahut çevrimiçi budayıcıya hakikat birleştirilen çekme taleplerinden biri olduğunu açıkladı. 

Daha sonraki bir güncellemede geliştirici, sorunun büyük olasılıkla sürümü çalıştıranların veritabanlarını bozabileceğini ve bilgi kaybına neden olabileceğini aktardı. Veri kaybı sıkıntısının sistem kapatıldığında meydana geldiğini ve bu nedenle testlerinin yanılgıyı yakalayamadığını da ekledi.

Güncellemenin yayınlanmasından sonra, Szilágyi topluluğa geliştirmenin “iyi sürümde” olacaklarından emin olmak için testlerin bitene kadar beklemelerini tavsiye etti. Geliştirici, test etabında sorunu kaçırdığı için Twitter’da özür diledi ve daha uygun yanılgı ayıklama testlerinin nasıl yapılacağını bulmaya kelam verdi. Geliştirici ayrıyeten sorunu çözmeye yardımcı olan şahıslara de teşekkür etti. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ripple, Tranglo İş Birliğiyle BAE’ye Açılıyor Webilginç Kripto Para Haber

Çin, Dijital Para Ünitesinin Kullanım Alanlarını Genişletiyor Webilginç Kripto Para Haber