içinde

Ethereum PoW Fork’u Güncelleme Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Merge hazırlıklarını sürdüren Ethereum (ETH) geliştiricileri, Proof of Work (PoW) Fork’u için yeni bir güncelleme yaptı.

Büyük kripto paraların birçoğu PoW kullanıyor, bunlardan birisi de Ethereum. Merge yükseltmesi üzerinde çalışan Ethereum geliştiricileri, Proof of Stake’e (PoS) geçiş tarihine yaklaşırken mevcut sisteme güncelleme getirdi.

Ethereum PoW Güncellemesi ile Daha Güvenli

Ethereum PoW‘un resmi Github sayfasına nazaran, proje ikinci kod güncellemesi aldı ve EIP-155 uygulandı. Bu güncellemenin kıymeti, ağdaki tüm süreçler için mecburî bir işaret olacak olan Chain ID’de yatıyor.

Yeni güncelleme, ETH’yi tekrar ataklarından koruyacağından, en büyük ikinci kripto para ünitesinin PoW versiyonun daha fazla muhafaza eklemek için kıymetli bir adım. Makûs niyetli şahısların tekrar atağıyla testnet süreçlerini kullanarak fon çalmasından koruyacak.

Dijital işaret olmadan çabucak hemen her süreç iki farklı blok zincirinde tekrarlanabilir. Ethereum PoW Fork’unda düzeltmenin en uygun yolu, bir EIP-155 güncellemesinin uygulanması olarak görülüyor.

Mevcut sisteme EIP-155 güncellemesi getiren Ethereum geliştiricileri daha evvelce açıklanan ve merakla beklenen Ethereum Merge’ünün 15 Eylül’de gerçekleşeceğini de doğruladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

DBS Borsası Bitcoin Alımlarının Arttığını Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Curve Finance Hacmi Rekor Düşüşler Kaydetti Webilginç Kripto Para Haber