içinde

Ethereum Yıl sonunda 4.000 dolara seviyesine ulaşır mı?

Kripto para piyasası, Ethereum ( ETH ) gibi büyük dijital varlıkların rallisinin desteğiyle, genel kapitalizasyonu 1 trilyon doların üzerine çıktığı için bir kez daha toparlanıyor gibi görünüyor.

Ethereum 2022’nin sonunda 4.000 dolara ulaşabilir mi?

Finder’daki 53 kripto ve Web3 endüstri fintech uzmanından oluşan panel, Ethereum’un fiyatının yıl boyunca ilk kez 675 dolara kadar düşeceği ve 2022’yi 1.711 dolarda bitireceği yönündeki genel tahminlerini dile getirdi.

2022, 2025 ve 2030 için Ethereum fiyat tahminleri. Kaynak: Finder

Ethereum 2.000 doları ne zaman kıracak?

Bu arada, CoinPedia’daki uzmanlar, 28 Temmuz’da Finder’ın uzmanlarından biraz daha fazla yükseliş tahmininde bulundular ve Ethereum’un yıl sonuna kadar ortalama 2,142 dolardan işlem görebileceğini belirttiler.

2.474$’lık maksimum tahminleri, “ağın, geliştirme girişimlerinin ardından tıkanıklık ve gaz ücretlerinde bir azalma gördüğü” ve bunun “ağını benimseyen daha yeni alıcılara ve projelere” yol açacağı en iyi durum senaryosu için ayrılmıştır.

Öte yandan, potansiyel ağ sorunları, açıkladıkları gibi fiyatı minimum 1.785 $ ‘a kadar düşürebilir.

Kaynak: CoinPedia

Yükseliş tahminleri 4.000 dolar diyor

Geçtiğimiz günlerde Time dergisinin ortak firması NextAdvisor, üç uzmana Ethereum’un gelecekteki fiyat hareketleri hakkında sorular sordu ve Bloomberg’in kıdemli emtia analisti Mike McGlone’un Ocak ayında yaptığı tahminlere paralel olarak, genel olarak 2022’de 4.000 doların üzerinde bir kırılmanın mümkün olduğu konusunda anlaştılar.

Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Federal Mevduat Sigorta Kurumu Bankalara Kripto Para Talimatı VERDİ !

Bifrost Ne İşe Yarar BFC CoinNedir?