içinde

Ethereum’da Neler Oluyor ? Ethereum FİYATLARI DÜŞÜŞTE !

Ethereum %25 oranında düştü, Ethereum Classic ise daha düşük seviyelere geriledi.

Ethereum anlık fiyat grafik

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Ethereum’un hisse kanıtı konsensüsüne geçmesinden bu yana geçen dört gün içinde, Ethereum ve bütün çatalları önemli seviyede düştü. ETH’nin kendisi %25’ten fazla düşüşüyle birlikte, ETC ve ETHW daha da fena dinamikler gösterdi.

Ethereum Classic gün geçtikçe daha hızlı düşüyor. ETHW ise ancak dört günde hemen hemen %80 kıymet kaybetti.

Ethereum düşüşü dikkat çekiyor

Ethereum grafik


Ethereum ve diğer kripto paraların düşüşü hem SEC’in PoS kripto para birimleri için başkanı Gary Gensler tarafınca temsil edilen sert planlarını bununla birlikte bütün ETH PoS düğümlerinin %40’ının yalnızca iki varlık tarafından kontrol edildiği gerçeğini açıklayan raporun peşinden daha kötü bir düşüş yaşandı.


Birleşmenin arifesinde %230 büyüyen Ethereum Classic’in, ETH’siz kalan bütün madencilerin ETC’ye geçmesi niteliğinde yükselişe geçme imkanı bulunuyordu.

Bununla birlikte, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın belirttiği şeklinde kimsenin ETC’ye de ihtiyacı olmadığı ortaya çıktı.

ETH kanıtına erişince, en büyük fon yöneticilerinden önde gelen Grayscale’in hafta sonucunda 3 milyon ETHW satışını duyurmasına ek olarak, ekibin ustalaşmış olmaması sebebiyle başarı şansı başlarda sıfıra yakındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cola Turka’ya Ne oldu?

Shiba Inu Coin Fiyat Analizi Shib Neler Oluyor ?