içinde

Ethereum’daki (ETH) Artış, Long Süreçleri Yaktı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasalarında hareketlilik sürerken Ethereum yüzde 16 arttı; yükselen Ethereum long süreç açan yatırımcıları üzdü. O denli ki ABD Merkez Bankası’nın (Fed) beklendiği üzere faiz oranlarını 75 baz puan artırmasıyla kripto piyasaları son 24 saatte yükselişe geçti. Fed duyurusunun akabinde Bitcoin bir noktada yüzde 10 yükselirken, Ethereum yüzde 16 kadar yükseldi. Bu noktada tasfiyeler de kendisini göstermeye başladı.

Ethereum (ETH) Yükseldi, Long süreçler Tasfiye Edildi

CoinGecko datalarına nazaran, 28 Temmuz itibariyle toplam kripto para piyasası bedeli, yüzde 7 artarak 1.052 trilyon doların üzerine çıktı. Bu yükselişte en büyük tesir elbet Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tarafından gerçekleştirildi. O denli ki Bitcoin (BTC) 24 saat içerisinde yüzde 8 artarken Ethereum (ETH) yüzde 11 artış yaşadı. Bu noktada 24 saatte gerçekleşen tasfiye ölçüsü haberimizin yazımı prestijiyle 388 milyon doları aştı.

En büyük tasfiyeler 170 milyon dolar ile Ethereum’da yaşandı. Toplamda 92.000’in üzerinde yatırımcı tasfiye olurken tasfiyelerin yüzde 51’i Okex’te gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen tasfiyelerin yüzde 64.96’sı ise long durumda yaşandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance, İtalyan Futbol Klubü SS Lazio ile NFT Biletler Sunacak Webilginç Kripto Para Haber

Zipmex’ten Singapur’daki Alacaklılara Karşı Müdafaa Talebi Webilginç Kripto Para Haber