içinde

Faucet (Musluk) Nedir ? What is Faucet?

Kazançlı yatırım araçları arasında gösterilen Bitcoin, yatırımcıların birçok farklı yöntem ile kripto para kazanmasını ve bunları kazanca çevirmeleri amaçlamaktadır. Algoritmalar üzerine kurulmuş sistemlerde madencilik yaparak yatırımlarına başlayan kişiler, piyasada en çok kazanç sağlayanlar olsa da ülkemizde kullanılan birkaç farklı yöntem de azımsanamayacak kadar yatırımcısına para kazandırmaktadır.

What is Faucet?

It is a method used when starting any altcoin production. Cryptocurrency that is either pre-mined or held immediately after production is given free of charge by its creators to encourage people and encourage those who want to keep the newly minted coin.

Faucet ya da Musluk yöntemi adı verilen bu sistem, aslında bedava bitcoin nasıl kazanılır tarzında arama yapanların karşısına çokça çıkmaktadır. Ancak, Faucet yöntemi, kesinlikle ücret ödemeden Bitcoin kazanabileceğiniz sistem değildir. Bu yöntemi uygulayabilmek için öncelikle kişilerin Faucet yani musluk sitesi oluşturmaları ya da hazır olarak kurulan bir siteye üye olmaları gerekmektedir.
Bitcoin Faucet, nedir
Bitcoin Faucet, birkaç dakikada bir az miktarda Bitcoin’i ücretsiz olarak dağıtan web siteleri veya uygulamalardır. Ücretsiz para sunarak, oldukça popüler hale geliyorlar.

İngilizce’den Portekizce’ye ücretsiz bir çeviride Faucet, “dokunma” anlamına geliyor. Başlangıçta, bu “tıklamalar” Bitcoin’in İnternet üzerinden yaygınlaştırılması amacıyla oluşturuldu. İlk Bitcoin Faucet, ister inanın ister inanmayın, her kullanıcı için 5 tam Bitcoin dağıttı.

Bugün Faucets, kullanıcılara birkaç dakikada bir sadece küçük bir miktar Bitcoin dağıtıyor, bunların fraksiyonları, makalenin başında bahsedilen gizemli yaratıcının şerefine “Satoshis” olarak adlandırılıyor. Bu Satoshiler sent gibi olsa da, Bitcoin Faucet bedava para kazanmanın bir yolu olmaya devam ediyor.

Çoğu Bitcoins Faucet, doğrudan sanal cüzdanınıza ödeme yapar, bu aslında büyük bir kolaylıktır, çünkü kullanıcı onu diğer kripto para sitelerine yatırım yapmak için kullanabilir, ayrıca karınızı takip etmek ve sonra çekmek de daha kolaydır. Bu, paranızı çekmeyi ve takip etmeyi çok daha kolay hale getirir.

Bitcoin Faucets endüstrisi son derece iyi tanınır hale geldiğinden, birçok web sitesi ve uygulama kolay kazanç ve risksiz vaatler ortaya koydu, ancak hangilerine güvenilebilir? Hangileri meşrudur? Aşağıda, bu yıl 2021’de piyasadaki en iyi Bitcoins Musluklarının bir listesi bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Exchange Nedir ? What is Exchange ?

Dünyanın en büyük İlk 3 kripto para borsası, İşlem Hacmine Göre En İyi Kripto Para Borsaları,coin son dakika